Akademia

W sobotę rezerwy zagrają w Szczuczynie

20.05.2022

20.05.2022

W sobotę rezerwy zagrają w Szczuczynie

Przed piłkarzami rezerw ŁKS-u sześć ostatnich meczów w rozgrywkach III ligi. W sobotę podopieczni trenera Marcina Matysiaka zamierzą się na wyjeździe z Wissą Szczuczyn.

Nasi trzecioligowcy sprawili w ubiegły weekend dużą niespodziankę, wygrywając 4:2 z liderem z Legionowa i co równie ważne, oddalając się od strefy zagrożonej spadkiem. Nie czas oczywiście popadać w samozadowolenie, o czym mówił po tamtym meczu trener Marcin Matysiak, przypominając jednocześnie, że tylko ciężka praca da zawodnikom i całemu zespołowi szansę na osiągnięcie kolejnych celów.

Siedem punktów przewagi nad wspomnianą strefą spadkową to jednak niemały kapitał i będziemy mocno trzymać kciuki, żeby dystans ten po kolejnej serii spotkań nie tylko się nie zmienił, ale może i odrobinę wzrósł. Ełkaesiacy zmierzą się tym razem na wyjeździe z Wissą Szczuczyn, która zamyka ligową tabelę, w tym sezonie wygrała trzy mecze i szanse na utrzymanie ma, zdaje się, obecnie wyłącznie matematyczne, co oczywiście nie oznacza, że należy ten zespół zlekceważyć. W rundzie jesiennej ŁKS II Łódź wygrał z Wissą 6:1.

Mecz 33. kolejki III ligi, w którym ełkaesiacy zmierzą się na wyjeździe z Wissą Szczuczyn rozpocznie się w sobotę 21 maja o godz. 13. Krótką relację z tego spotkania postaramy się zamieścić na łamach naszej strony po zakończeniu meczu.