Aktualności

Marcin Matysiak przed finiszem ŁKS II w III lidze

2
18 / 05 / 2022

– Jesteśmy zadowoleni ze zdobyczy punktowej w tym roku, ale bardzo dbamy o to, żeby nie popaść w samozadowolenie, bo jedyną drogą do sukcesu jest nadal ciężka praca – mówi Marcin Matysiak, trener trzecioligowych rezerw ŁKS-u, które w weekend pokonały lidera.

Marcin Matysiak (trener ŁKS II): Zwycięstwo nad liderem z Legionowa pozytywnie wpłynęło na drużynę. Dostaliśmy witaminę D, która nam dała dużo entuzjazmu i energii. Po rundzie jesiennej wiedzieliśmy, że w nowym roku zespół będzie prezentował się lepiej. Myślę, że z każdym meczem będziemy nabierać doświadczenia i wzmacniać dobre piłkarskie cechy oraz umiejętności, co pozwoli zawodnikom iść w górę. Jesteśmy zadowoleni ze zdobyczy punktowej w tym roku, ale bardzo dbamy o to, żeby nie popaść w samozadowolenie, bo jedyną drogą do sukcesu jest nadal ciężka praca.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny