W sobotę pierwszy sparing | Transmisja w ŁKS TV

Klub

W sobotę pierwszy sparing | Transmisja w ŁKS TV

28.06.2024

28.06.2024

Sobotni mecz sparingowy, w którym piłkarze ŁKS-u zmierzą się z Wieczystą Kraków, zobaczycie w ŁKS TV. Sponsorem transmisji jest firma BEM Chemia Budowlana. Zaczynamy o godz. 12.

Po dziesięciu dniach przygotowań do nowego sezonu czas na pierwszy sprawdzian. W tym tygodniu trener Jakub Dziółka i jego sztab podkręcili tempo (od poniedziałku do piątku łodzianie trenowali siedmiokrotnie), a już w sobotę 29 czerwca na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS zmierzymy się ze świeżo upieczonym beniaminkiem 2. Ligi, czyli KS-em Wieczystą Kraków.

Dla naszych piłkarzy sobotnie spotkanie stanowi zwieńczenie pierwszego okresu przygotowań, bo już 1 lipca drużyna wyruszy do Woli Chorzelowskiej, gdzie odbędzie się przedsezonowe zgrupowanie. Dodajmy, że gra kontrolna z zespołem prowadzonym przez trenera Sławomira Peszkę będzie debiutem w barwach ŁKS-u (na razie jeszcze w nieoficjalnym meczu) nowego szkoleniowa Łódzkiego Klubu Sportowego – Jakuba Dziółki oraz zawodników, którzy dołączyli do zespołu w przerwie letniej.

Sparing ŁKS-u z Wieczystą Kraków zobaczycie w ŁKS TV, czyli na klubowym kanale YouTube. Sponsorem transmisji jest firma BEM Chemia Budowlana – producent i dystrybutor profesjonalnej chemii budowlanej (ofertę sponsora transmisji znajdziecie TUTAJ).


Co warto wiedzieć przed ŁKS – Wieczysta Kraków:

  • Zespoły nie rywalizowały ze sobą w lidze, nie rozegrały też dotąd nigdy sparingu, więc będzie to pierwsze starcie ŁKS-u z Wieczystą Kraków.
  • Na pierwszy występ w koszulce ŁKS-u mają szansę Mateusz Wysokiński, Mateusz Kupczak, Maksymilian Sitek i Andreu Arasa.
  • W zespole z Krakowa występuje znany z gry w ŁKS-ie Michał Trąbka. Poza tym zawodnikiem Wieczystej jest m.in. były reprezentant Polski Michał Pazdan i kilku innych znanych ligowców.
  • Dzięki sponsorowi transmisji BEM Chemia Budowlana – sobotni sparing zobaczycie w ŁKS TV.
  • Spotkanie odbędzie się na boisku nr 3 ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej 19 w Łodzi.
  • Wstęp na mecz jest bezpłatny, wejście bramą od ul. Minerskiej. Do dyspozycji kibiców będą miejsca pod trybuną zadaszoną.
  • Z uwagi na prace remontowe prowadzone w okolicy ośrodka Akademii ŁKS ograniczone są możliwości parkowania pojazdów zarówno przy ul. Krańcowej, jak i ul. Minerskiej. Parking na terenie ośrodka znajdujący się od strony ul. Minerskiej przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli obu drużyn.