Drużyna

W piątek sparing z Polonią Warszawa

14.11.2023

14.11.2023

W piątek sparing z Polonią Warszawa

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

W najbliższy piątek 17 listopada piłkarze ŁKS-u rozegrają mecz sparingowy z Polonią Warszawa. Spotkanie odbędzie się na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS i będzie otwarte dla publiczności.

W nadchodzący weekend ze względu na spotkania reprezentacji Polski z Czechami w eliminacjach mistrzostw Europy oraz towarzyski z Łotwą nie będziemy emocjonować się rozgrywkami ligowymi. Podopieczni trenera Piotra Stokowca rozegrają jednak mecz sparingowy z zajmującą 12. miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi Polonią Warszawa.

Gra kontrolna z Polonią Warszawa, stanowiąca jeden z elementów przygotowań do następnego starcia łodzian w PKO BP Ekstraklasie, odbędzie się w piątek 17 listopada o godz. 13 na boisku nr 4 ośrodka treningowego Akademii ŁKS (boisko równoległe do ul. Minerskiej). Po meczu na łamach naszej oficjalnej strony oraz profili społecznościowych poinformujemy o wyniku spotkania i ewentualnych zdobywcach goli.

Przypominamy, że trwa sprzedaż biletów online (bilety.lkslodz.pl) na następny domowy mecz ŁKS-u w PKO BP Ekstraklasie, czyli zaplanowane na piątek 24 listopada spotkanie z Zagłębiem Lubin. Sprzedaż biletów w kasach stacjonarnych odbędzie się w środę (22 listopada), czwartek (23 listopada) i piątek (24 listopada) w godz. 15-19.