VeraSport partnerem ŁKS

06 / 10 / 2021

Do grona partnerów Łódzkiego Klubu Sportowego dołączyła VeraSport, największe komercyjne centrum sportu w naszym kraju.

Ogromna powierzchnia (aż dziewięć stref sportu) z wyjątkowym klimatem gwarantuje, że w VeraSport trenujesz i ćwiczysz w odpowiednich warunkach, bez tłoku i kolejek do sprzętu. VeraSport to także spersonalizowane usługi i szczegółowa analiza potrzeb, a także zespół będących do twojej dyspozycji profesjonalistów, czyli summa summarum coś znacznie więcej niż klub fitness.

– Nowoczesna infrastruktura, przyjacielscy i fachowi trenerzy, mnóstwo przestrzeni oraz wyjątkowa atmosfera, sprawiają, że każdy trening jest przyjemny i efektywny. Naszą misją jest realizowanie sportowych pasji klubowiczów, w tym sympatyków ŁKS-u, dla których mamy atrakcyjne zniżki i karnety – mówi Przemysław Szews z Vera Sport.

VeraSport dołączyła właśnie do grona partnerów ŁKS-u i nie ma w tym przypadku. To przecież miejsce, które łączy wiele możliwości i dyscyplin sportowych dla całych rodzin, od siłowni i fitness, przez squash, badminton, tenis stołowy aż po zadaszone boiska do gier zespołowych.

– Naszą ambicją jest skupianie pod jednym dachem najlepszych łódzkich sportowców i najlepszych łódzkich drużyn, w wielu dyscyplinach. Zgodnie z hasłem „najwięcej sportu w mieście” chcemy odpowiadać na wymagania zarówno osób amatorsko uprawiających sport jak i profesjonalistów, którzy dzięki nam będą mogli „osiągać więcej”. ŁKS jest dla nas bardzo ważnym partnerem, z którym od lat łączą nas przyjacielskie relacje – wyjaśnił Przemysław Szews z Vera Sport.

ŁKS podpisał z VeraSport umowę partnerską obowiązującą do końca czerwca 2022 roku. W ramach rzeczonej umowy piłkarze ŁKS-u mogą liczyć nie tylko na najwyższej jakości i doskonale wyposażoną przestrzeń treningową, ale także merytoryczne wsparcie doświadczonych specjalistów.

VeraSport znajduje się w Łodzi przy ul. Siewnej 15. Więcej o naszym partnerze TUTAJ!