Aktualności

„ESSE dla zdrowia” partnerem medycznym ŁKS

12
04 / 10 / 2021

Od dzisiaj o kompleksową opiekę zdrowotną piłkarzy ŁKS-u zadba klinika „ESSE dla zdrowia”, która została nowym partnerem medycznym naszego klubu. – Współpracą objęliśmy pierwszy zespół oraz wszystkie drużyny Akademii ŁKS – wyjaśnia Dominik Lewandowski z „ESSE dla zdrowia”.

„ESSE dla Zdrowia” specjalizuje się w ortopedii, fizjoterapii, dietetyce, psychologii sportu, neurologii oraz proktologii i gwarantuje pomoc wysoko wyspecjalizowanych specjalistów – lekarzy oraz fizjoterapeutów, posiadających duże doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu urazów sportowych. Od teraz to właśnie „ESSE dla zdrowia” zadba o opiekę zdrowotną ełkaesiaków.

– Łódzki Klub Sportowy jest stabilnym partnerem biznesowym oraz jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek piłkarskich na mapie Polski. Współpraca z takim klubem to dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszej, wytężonej pracy, aby zagwarantować klubowi oraz wszystkim pacjentom najwyższy standard obsługi, nowoczesne metody diagnostyczne i lecznicze – mówi Dominik Lewandowski z „ESSE dla zdrowia”.

Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny i co ważne zapewnia indywidualne podejście do pacjenta. Wszystko to w połączeniu z doświadczonym i ściśle współpracującym ze sobą zespołem fizjoterapeutów gwarantuje sportowcom obsługę medyczną na najwyższym poziomie. ŁKS związał się z nowym partnerem medycznym umową obowiązującą do czerwca 2022 roku.

– W ramach współpracy z ŁKS zapewniamy klubowi przede wszystkim stałą i pełną obsługę medyczną z zakresu ortopedii i fizjoterapii, a jako oficjalnym partner medyczny pomagamy również we wszelkich sprawach związanych ze zdrowiem piłkarzy oraz sztabu trenerskiego. W ramach współpracy klub ma zapewnionego indywidualnego opiekuna, który przez całą dobę jest do dyspozycji klubu i całościowo zajmuje się organizowaniem wizyt lekarskich, niezbędnych badań oraz sesji fizjoterapeutycznych. Opieką objęliśmy pierwszy zespół oraz wszystkie zespoły Akademii ŁKS – wyjaśnia Dominik Lewandowski z „ESSE dla zdrowia”.

Kliniki „ESSE dla zdrowia” to sieć placówek medycznych, które mają swoje oddziały w Warszawie, Łodzi oraz Płocku. – Specjalizujemy się przede wszystkim w ortopedii i fizjoterapii, ale nieustannie poszerzamy swoją ofertę, aby odpowiedzieć na zapotrzebowanie pacjentów. Dlatego też w krótkim czasie uruchomiliśmy poradnie neurologiczną, chirurgiczną, dietetyczną oraz psychologii sportu. Współpracujemy z doświadczonymi lekarzami i fizjoterapeutami, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę uczestniczą w kursach na całym świecie – wyjaśnia Dominik Lewandowski z „ESSE dla zdrowia”.

Dodajmy, że w każdej z placówek pacjenci korzystają z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i terapeutycznego. „ESSE dla zdrowia” jest w stanie zapewnić każdemu pacjentowi pełną ścieżkę leczenia od diagnozy, przez zabieg operacyjny, aż do rehabilitacji. W placówkach kliniki poza badaniem USG mogą zostać wykonane również zabiegi iniekcji kwasów hialuronowych, PRP, czy Orthokine. To co wyróżnia „ESSE dla zdrowia” na tle konkurencji to również podejście do sesji fizjoterapeutycznych. W placówkach pacjent w cenie wejścia ma zagwarantowane wszelkie niezbędne zabiegi fizykalne, kinezjoterapii, regeneracji, ale także EPTE, czy hirudoterapii, bez ograniczeń czasowych.
Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny