Aktualności

Unikalna gra planszowa “Łódzki Pan – edycja ŁKS” od dzisiaj w sprzedaży!

23
07 / 02 / 2020

A gdyby tak wcielić się w jedną z legendarnych postaci najstarszego łódzkiego klubu i przeżyć niezwykłą przygodę, której celem jest zdobycie władzy nad całym miastem? “Łódzki Pan – edycja ŁKS”, czyli nową grę planszową, zakupicie od dzisiaj w sklepie kibiców ŁKS. 

Wkrótce swą premierę będzie miała gra planszowa “Łódzki Pan”, my natomiast proponujemy ekskluzywne wydanie tej gry dedykowane sympatykom ŁKS! To unikat, bo powstało tylko sto ełkaesiackich sztuk gry, a sama rozrywka jest tak wciągająca, że zapewni każdemu kibicowi wiele godzin świetnej zabawy.

Na uwagę zasługuje kunsztowne wydanie wszystkich elementów gry, a dodajmy, że w skład wersji dedykowanej kibicom ŁKS weszły m.in. unikalne karty ŁKS, specjalne figurki z podobiznami słynnych piłkarzy i trenerów na czele z Władysławem Królem, Stanisławem Terleckim czy Jerzym Sadkiem, do tego żetony, instrukcja czy streszczająca dzieje ŁKS kilkustronicowa broszura. Jest oczywiście i efektowna ukazująca Łódź plansza, na której znajdziemy najważniejsze symbole i miejsca związane z miastem, w tym stadion w al. Unii 2 wraz z Atlas Areną i Akademię ŁKS.

Całość mieści się w eleganckiej oprawie, na której motywem przewodnim też są symbole ŁKS, co czyni tę grę wymarzonym prezentem dla każdego ełkaesiaka i każdej ełkaesianki. Grę w cenie 250 zł zakupicie w sklepie kibiców ŁKS na końcu trybuny głównej.
Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny