Dani Ramirez: W Łodzi przeżyłem najpiękniejsze chwile

06 / 02 / 2020

W czwartek Dani Ramirez już oficjalnie został nowym zawodnikiem poznańskiego Lecha. Dzień wcześniej, za pośrednictwem mediów społecznościowych, hiszpański pomocnik podziękował za piękne półtora roku w Łódzkim Klubu Sportowym.

“Przybywając do Łodzi dwa lata temu nie miałem pojęcia czego się spodziewać po dołączeniu do ŁKS’u, który właśnie awansował do pierwszej ligi. Dziś z ręką na sercu mogę powiedzieć, że dzięki temu historycznemu klubowi przeżyłem swoje najlepsze chwile jako piłkarz – i jest to czas, którego nigdy nie zapomnę.

Chcę podziękować dyrektorowi sportowemu Krzysztofowi Przytule za przekonanie mnie do przyjścia. Chcę podziękować Prezesowi Tomaszowi Salskiemu, Trenerowi Kazimierzowi Moskalowi i całemu Sztabowi Szkoleniowemu za zaufanie. Chcę podziękować wszystkim Kolegom z drużyny za pomoc w stawaniu się coraz lepszym piłkarzem. Wreszcie – co najważniejsze – chciałbym podziękować wszystkim fantastycznym Kibicom ŁKS i wszystkim mieszkańcom pięknej Łodzi. Wspieraliście mnie zawsze – zarówno w dobrych chwilach jak iw złych. Ja i moja Żona czuliśmy się w Łodzi jak u siebie w domu – i zawsze będziemy wracać tu z uśmiechem.

W moich pierwszych miesiącach w Ekstraklasie zostawiłem dla ŁKS-u serce na boisku, starając się zapewnić gole, asysty i punkty dla klubu. Mam nadzieję, że mój wkład z pierwszej części sezonu pomoże Klubowi pozostać w Ekstraklasie. Z całego serca życzę sobie i Wam, żebyśmy w kolejnych latach spotkali się na najwyższym szczeblu polskich rozgrywek – bo ŁKS na pewno na to zasługuje.”