Aktualności

Uczcijmy Święto Niepodległości podczas meczu ze Śląskiem Wrocław

16
07 / 11 / 2019

fot. Artur Kraszewski

W piątek 8 listopada odbędzie się kolejny mecz ŁKS-u Łódź w ramach rozgrywek PKO Ekstraklasy. Podopieczni trenera Kazimierza Moskala podejmą tym razem drużynę Śląska Wrocław. Nie będzie to jednak zwykłe spotkanie. W związku ze zbliżającą się rocznicą odzyskania niepodległości, władze i przedstawiciele klubu przygotowali kilka niespodzianek dla kibiców.

Jak co roku piłkarze razem z kibicami przed pierwszym gwizdkiem sędziego odśpiewają wspólnie hymn Polski. Tym razem będą im również towarzyszyć wojskowi z 9. Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej. Żołnierze na czele ze swoim dowódcą, pułkownikiem Pawłem Wiktorowiczem, utworzą szpaler dla zawodników a towarzysząca im dziecięca eskorta ubrana będzie w okolicznościowe koszulki z datą 11 listopada. Drużyna ŁKS-u zagra również cały mecz w biało-czerwonych opaskach na lewym ramieniu.

Oprócz tego klubowa telewizja wyprodukowała specjalny klip promujący piątkowy mecz. Rafał Kujawa, który wcielił się w rolę reportera zadawał mieszkańcom Łodzi proste pytanie: „Czym dla nich jest patriotyzm?”. Odwiedziliśmy wspólnie ulicę Piotrkowską, okolice Domu Handlowego „Central” oraz pobliską Szkołę Podstawową numer 46. Film ukaże się na naszym klubowym kanale w piątkowy poranek. Ze strzelcem hattricka w spotkaniu z Koroną Kielce były również dzieci z Akademii ŁKS, które wręczały spotkanym osobom zaproszenie na piątkowy mecz oraz drobny upominek klubowy.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]