Klub

Typer mundialowy dla kibiców ŁKS od forBET

17.11.2022

17.11.2022

Typer mundialowy dla kibiców ŁKS od forBET

Firma forBET przygotowała coś ekstra specjalnie dla sympatyków naszego klubu z okazji zbliżającego się mundialu. To Typer dla kibiców ŁKS-u, w którym do wygrania jest 12-osobowy Skybox na dowolny mecz rundy wiosennej, karnet do strefy Skybox, karnet VIP oraz atrakcyjne bonusy.

forBET ma aż dwie mundialowe propozycje, w tym jedną dedykowaną wyłącznie kibicom ŁKS-u. Pierwszą jest otwarty dla wszystkich chętnych mundialowy typer forBET. Zabawa polega na wytypowaniu miejsc w grupach turnieju oraz całej fazy grupowej łącznie ze zwycięzcami finału i mecze o trzecie miejsce. Jeśli ta sztuka komuś uda się bezbłędnie, to otrzyma od naszego sponsora 250 000 zł! Szczegóły TUTAJ.

Drugą propozycją – i tę przygotowano specjalnie dla fanów naszego klubu – jest Typer wyłącznie dla kibiców ŁKS. Zasady są proste – typuj zdarzenia z Mistrzostw Świata w Katarze, pnij się w rankingu i wygraj 12-osobowy Skybox na dowolny mecz rundy wiosennej, karnet do strefy Skybox, karnet VIP, a to nie wszystko, bo w puli nagród są jeszcze bonusy! Szczegóły dostępne TUTAJ.

  1. Ranking w Typerze Mundialowym dla kibiców ŁKS-u obowiązuje w terminie: 17.11-18.12.2022.
  2. Zagraj kupony z maksymalnie 4 zdarzeniami z Mistrzostw Świata w Katarze. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z Mundialu 2022.
  3. Zdobywaj punkty do rankingu: prawidłowe wytypowanie zwycięzcy (1 lub 2) w zakładzie trzydrogowym (1×2): 3 pkt. lub prawidłowe wytypowanie remisu (X) w zakładzie trzydrogowym (1×2): 5 pkt.
  4. Pnij się w rankingu i zgarnij super nagrody!