Wypowiedzi po GKS Katowice – ŁKS

Klub

Wypowiedzi po GKS Katowice – ŁKS

12.11.2022

12.11.2022

– Zamierzaliśmy zakończyć rok z przytupem i cieszę się, że to się udało – powiedział po meczu z GKS-em Katowice trener Kazimierz Moskal. Poza szkoleniowcem ŁKS-u głos po wygranym przez łodzian 5:1 spotkaniu zabrał też Rafał Górak, opiekun gospodarzy.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Zamierzaliśmy zakończyć z przytupem ten rok i cieszę się, że to się udało. Takiego wyniku oczywiście trudno było się spodziewać, ale nadal uważam, że GKS to silna drużyna. Dziś po prostu trafili na lepszych. Chciałbym podziękować zawodnikom, ale także wszystkim ludziom, którzy zapracowali na nasz dorobek, w tym całemu sztabowi i fizjoterapeutom. Wiosna będzie o wiele trudniejsza i musimy się do tego przygotować. I pamiętać, że jeszcze nic nie ugraliśmy.

Rafał Górak (trener GKS-u): Gratuluję ŁKS-u i trenerowi Kazimierzowi Moskalowi. To na pewno spektakularne zwycięstwo. Musimy przyjąć ten zimny prysznic.

Po szkoleniowcach obu drużyn głos zabrał także Aleksander Bobek, wychowanek ŁKS-u, uczeń Szkoły Marcina Gortata i podstawowy ostatnio bramkarz pierwszej drużyny, który w Katowicach znów zaliczył kilka świetnych interwencji.

Aleksander Bobek (piłkarz ŁKS-u): Lepiej nie dało się zakończyć jesieni. Załatwiliśmy ten mecz w pierwszej połowie, ale musieliśmy być skoncentrowani także po przerwie. Na uwagę zasługuje wysoka skuteczność i też sama gra. Poprawiliśmy poza tym grę w defensywie, straciliśmy jesienią tylko 17 goli, więc mam nadzieję, że wiosną także pod tym względem nadal będzie to dobrze wyglądało.