Trzynaste wydanie „Naszej eŁKSy” już dostępne

04 / 10 / 2019

Zmagania w PKO Ekstraklasie nie zwalniają tempa, co oznacza, że wolnego nie ma też redakcja „Naszej eŁKSy”. Oznaczony trzynastką magazyn trafił dziś do stałych punktów dystrybucji i mamy nadzieję, że jak zwykle każdy z kibiców ŁKS-u znajdzie w nim dla siebie coś dla siebie. Zapraszamy do lektury!

Najnowsze wydanie „Naszej eŁKSy” zaczynamy od rozmowy z Pawłem Golańskim, dla którego ŁKS i Korona – czyli dwaj niedzielni rywale – na zawsze pozostaną wyjątkowymi klubami. Ale nie tylko o futbolu w Łodzi i w Kielcach opowiada „Golo”, który obecnie może być stawiany za przykład tego, jak były piłkarz z powodzeniem realizuje się na sportowej emeryturze.

W nowym magazynie tradycyjnie przybliżamy również najbliższego rywala ełkaesiaków – Koronę, a także przywołujemy echa ostatnich meczów z udziałem „Rycerzy Wiosny”. Znów zajrzeliśmy też na Lożę Prasową, gdzie tym razem oddaliśmy głos pewnemu… głosowi z radia.

Oprócz tego, nowa „Nasza eŁKSa” to kolejny jakże budujący meldunek z Akademii ŁKS, a ponadto solidna dawka wspomnień sięgająca czasów niedościgłego mistrza literackiego, jakim bez wątpienia był Julian Tuwin. Na 32 kolumnach nie mogło też zabraknąć kolejnych plakatów z motywem przeplatanki, rozrywki dla młodszych i starszych oraz jedynej w swoim rodzaju podróży przez dźwięki – czyli Muzycznej 11.

Udanej lektury i do zobaczenia na stadionie!

Magazyn „Nasza eŁKSa” można nabywać:

Stacjonarnie można nabywać „Naszą eŁKSę” w cenie 5 złotych w następujących punktach:

• Stoiska gastronomiczne podczas meczów domowych
  • Budynek kasowy od strony al. Unii Lubelskiej podczas sprzedaży biletów
  • Sklep Kibiców ŁKS Łódź na końcu trybuny (poniedziałek – piątek w godzinach 12:00 – 19:00, sobota w godzinach 10:00 – 14:00)
W sklepie dostępne są również wcześniejsze numery magazynu.
  • Łódka Drink Bar przy ul. Wileńskiej 20B (poniedziałek – niedziela w godzinach 10:30 – 21:00, w dni meczowe do godziny 24:00)
  • Pizzeria Piaski przy al. Wyszyńskiego 9 (poniedziałek – niedziela w godzinach 12:00 – 21:45)
W pizzerii dostępne są również wcześniejsze numery magazynu.
  • Sklep z prasą na rynku pod Topolami
  • Sklep z prasą w CH Retkinia (box 63)