Obejrzyj mecz z Koroną Kielce w strefie Skybox

03 / 10 / 2019

fot. Artur Kraszewski

Eleganckie wnętrza, zaplecze gastronomiczne na wysokim poziomie, towarzystwo wyjątkowych gości i niepowtarzalne sportowe emocje – to wszystko czeka na Ciebie w naszej strefie Skybox.

Wielkimi krokami zbliża się kolejne piłkarskie święto przy al. Unii 2. ŁKS w ramach 11. kolejki PKO Ekstraklasy zmierzy się z Koroną Kielce. Spotkanie to jest niezwykle ważne ważne dla układu ligowej tabeli, dlatego spodziewać się można wielu emocji i miejmy nadzieję – pierwszego zwycięstwa w Łodzi!

Chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu i przeżyć wielkie emocje w niepowtarzalnej strefie Skybox? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dedykowaną indywidualnym klientom.

Wybierając Skybox otrzymujesz:

• Dedykowane miejsce w klimatyzowanej, elegancko urządzonej 12-osobowej loży biznesowej wyposażonej w telewizor LCD
  • Możliwość korzystania z loży dwie godziny przed meczem
  • Dedykowane wejście do strefy Skybox
  • Wykwintne menu podczas dnia meczowego oraz pakiet napoi w danej loży biznesowej
  • Profesjonalna obsługa kelnerska
  • Dedykowany personel do obsługi strefy Skybox w trakcie dnia meczowego
  • Opiekun Klienta, czyli dedykowana osoba do kontaktu

Koszt zakupu pojedynczego biletu na mecz w strefie Skybox wynosi 350 zł.

DYREKTOR OPERACYJNY

Izabela Witaszek