Klub

Trzeci numer „Naszej eŁKSy” już w sprzedaży

28.03.2019

28.03.2019

Trzeci numer „Naszej eŁKSy” już w sprzedaży

Z przyjemnością informujemy, że trzecie wydanie „Naszej eŁKSy” jest już dostępne! W najnowszym wydaniu magazynu można przeczytać między innymi bardzo ciekawy wywiad z Maciejem Musiałem, a także kolejne felietony Kuby Olkiewicza oraz Łukasza „Kury” Adamskiego. Nie zabrakło też miejsca na tradycyjne już działy dotyczące Akademii ŁKS, rozrywki oraz jakże bogatej historii klubu, którą ze znawstwem przypomina Remek Piotrowski.

W trzecim numerze można również znaleźć kolejny wywiad z serii Bywalcy Loży Prasowej oraz oczywiście wiele informacji o piątkowej potyczce z Podbeskidziem. Nie zapomnieliśmy także o plakacie. Warto dodać, że w spisie treści znalazły się też kolejne nowości – niezwykle smakowita rubryka „ŁKS od kuchni” oraz jedyny w swoim rodzaju kwestionariusz pod hasłem „Muzyczna 11”.

Zapraszamy do lektury!

Przypominamy, że od tego tygodnia możliwa jest już prenumerata „Naszej eŁKSy”. Dokładne informacje na ten temat można znaleźć TUTAJ.


Gdzie kupisz magazyn?

Stacjonarnie można nabywać klubowy magazyn „Nasza eŁKSa” w cenie 5 złotych w następujących punktach:

  • Stoiska gastronomiczne podczas meczów domowych
  • Budynek kasowy od strony al. Unii Lubelskiej podczas sprzedaży biletów
  • Sklep Kibiców ŁKS Łódź na końcu trybuny (poniedziałek – piątek w godzinach 12:00 – 19:00, sobota w godzinach 10:00 – 14:00)
  • Łódka Drink Bar przy ul. Wileńskiej 20B (poniedziałek – niedziela w godzinach 10:30 – 21:00, w dni meczowe do godziny 24:00)
  • Pizzeria Piaski przy al. Wyszyńskiego 9 (poniedziałek – niedziela w godzinach 12:00 – 21:45)
  • Pojedyncze numery są dostępne wysyłkowo również w sklepie kibiców ŁKS na stronie sklep.lkslodz.pl.