Kup prenumeratę magazynu „Nasza eŁKSa”

26 / 03 / 2019

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców postanowiliśmy wprowadzić możliwość zamówienia prenumeraty klubowego magazynu „Nasza eŁKSa”.

Prenumeratę można zamówić za pośrednictwem specjalnego formularza dostępnego TUTAJ.

Koszt prenumeraty wraz z kosztami wysyłki wynosi 70 złotych (w tym VAT). W cenie każdy z kibiców otrzyma wszystkie numery klubowego magazynu „Nasza eŁKSa” (od 1 do 9), które zostaną wydane do końca czerwca bieżącego roku.

Wysyłka egzemplarza magazynu zamówionego w prenumeracie odbywa się po opłaceniu prenumeraty przez zamawiającego zgodnie z harmonogramem wydawniczym, przy czym dany numer magazynu jest wysyłany do zamawiającego nie później niż w dniu jego ukazania się. Wraz z pierwszym zamówionym numerem będą wysłane również wszystkie wcześniejsze wydania.

Płatność:

Płatności za zamówioną przez siebie prenumeratę wraz z kosztami ich wysyłki w wysokości 70 złotych (w tym VAT) należy dokonać przelewem na rachunek bankowy wydawcy:

• Numer rachunku: 91 1050 1461 1000 0090 3152 7444 (ING Bank Śląski S.A.)
  • Odbiorca przelewu: ŁKS Łódź Sp. z o.o., Al. Unii Lubelskiej 2, 94-020 Łódź
  • W tytule przelewu zamawiający jest zobowiązany podać hasło „PRENUMERATA”, swoje imię i nazwisko oraz  pełen adres do wysyłki użyty w zamówieniu. Brak wskazania w tytule przelewu któregokolwiek z w/w elementów może spowodować wydłużenie czasu realizacji zamówienia lub w ogóle brak możliwości jego realizacji.

Regulaminy:

• Regulamin zamówienia prenumeraty „Naszej eŁKSy” znajduje się TUTAJ.
  • Wzór formularza odstąpienia od zamówienia można pobrać TUTAJ.

Gdzie kupisz magazyn?

Stacjonarnie można nabywać klubowy magazyn „Nasza eŁKSa” w cenie 5 złotych w następujących punktach:

• Stoiska gastronomiczne podczas meczów domowych
  • Budynek kasowy od strony al. Unii Lubelskiej podczas sprzedaży biletów
  • Sklep Kibiców ŁKS Łódź na końcu trybuny (poniedziałek – piątek w godzinach 12:00 – 19:00, sobota w godzinach 10:00 – 14:00)
  • Łódka Drink Bar przy ul. Wileńskiej 20B (poniedziałek – niedziela w godzinach 10:30 – 21:00, w dni meczowe do godziny 24:00)
  • Pizzeria Piaski przy al. Wyszyńskiego 9 (poniedziałek – niedziela w godzinach 12:00 – 21:45)

Pojedyncze numery są dostępne wysyłkowo również w sklepie kibiców ŁKS na stronie sklep.lkslodz.pl.