Klub

Trwa zgrupowanie ŁKS-u przed rundą wiosenną

31.01.2018

31.01.2018

Trwa zgrupowanie ŁKS-u przed rundą wiosenną

[galeria id=”7052″]

Od poniedziałku wicelider drugiej ligi przebywa na zgrupowaniu. I chociaż zespół znajduje się nieopodal Łodzi, sztab szkoleniowy i zawodnicy traktują ten czas bardzo poważnie.

Treningi na boisku przy ul. Minerskiej odbywają się dwa razy dziennie, ale warto również zauważyć, że w tym okresie członkowie całego zespołu przebywają ze sobą znacznie dłużej – wspólnie jedzą posiłki, wspólnie też spędzają czas wieczorem, a pomysłów na to, aby go uatrakcyjnić naszym trenerom ponoć nie brakuje.

Dbają zatem ełkaesiacy i o dobrą atmosferę w drużynie, i oczywiście o odpowiednie przygotowanie pod kątem sportowym. W środowy poranek na przykład piłkarze rozegrali wewnętrzny mecz, w którym drużyna „zielonych” pokonała „niebieskich” 1:0, a jedyną bramkę po dobrym podaniu ze środka pola zdobył Patryk Bryła.

W zajęciach z powodu urazów nie wzięli udziału: Dawid Arndt, Maciej Wolski i Łukasz Zagdański.


Gra wewnętrzna (31.01.2018): Zieloni 1:0 Niebiescy

  • Zieloni: Kazimierczak – Pyciak, Koprowski, Bielak, Janiak (46’ Waśniowski) – Maschera, Łuczak, Margol, Kostyrka – Bryła, Kujawa
  • Niebiescy: Kołba – Rozmus, Rozwandowicz, Juraszek, Widejko – Guzik, Kocot, Gamrot, Pyrdoł – Burkhardt, Radionow