Trenerzy po Wisła – ŁKS

Trenerzy po Wisła – ŁKS

Chwilę po zakończonym remisem 2:2 meczu w Krakowie na pytania dziennikarzy odpowiedzieli trenerzy Radosław Sobolewski (Wisła) i Kazimierz Moskal (ŁKS). Zapis wideo konferencji prasowej poniżej.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Myślę, że za nami dobre pierwszoligowe spotkanie. Obejrzeliśmy cztery gole, kilka ciekawych akcji. Wisła prowadziła 2:0, ale zdołaliśmy ją dogonić. Biorąc pod uwagę okoliczności, należy być zadowolonym z tego punktu. Co innego, gdy zespół prowadzi w meczu i na koniec traci punkty, a tutaj na trudnym terenie udana pogoń musi cieszyć.

Radosław Sobolewski (trener Wisły): Na pewno jestem zadowolony z pierwszej połowy i w tym kierunku należy iść. Pozostał niedosyt, bo nie wygraliśmy meczu. Widać było, że oba zespoły chciały zdobyć komplet punktów. Zabrakło nam skuteczności.