Trenerzy po #MIEŁKS

10.08.2024

10.08.2024

Wojciech Pakulski

Pomeczowe wypowiedzi trenerów Ireneusza Mamrota i Jakuba Dziółki. W sobotni wieczór ŁKS przegrał 0:1 na wyjeździe z Miedzią Legnica.

Jakub Dziółka (trener ŁKS-u): Wynik jest dla nas dużym rozczarowaniem. Przed przerwą dobrze graliśmy bez piłki, w obronie wysokiej, poza tym kilka szans na to, żeby zachować się lepiej w polu karnym Miedzi. W drugiej połowie zabrakło nam konsekwencji w wysokiej obronie i Miedź radziła sobie dzięki temu lepiej. Plan na mecz nie został zrealizowany.

Ireneusz Mamrot (trener Miedzi): Byliśmy świadkami dobrego widowiska. Odnieśliśmy skromne zwycięstwo, natomiast na boisku działo się dużo, oba zespoły chciały grać w piłkę, dużo faz przejściowych i wyjść spod pressingu. […] Cieszy zwycięstwo i nasze zaangażowanie.