Trenerzy ŁKS U17 przed barażami o CLJ

20 / 11 / 2021

Sprawdziliśmy, co słychać w drużynie ŁKS U17 przed zaplanowanym na niedzielę pierwszym meczem barażowym z Olimpią Grudziądz. Stawką rywalizacji barażowej jest awans do Centralnej Ligi Juniorów.

🎙 Krystian Ilnicki, Jakub Wróblewski, Daniel Figa, Igor Pyć (trenerzy ŁKS U17): Każdy mecz traktowaliśmy jak finał. Każdy był ważny. Chłopaki stanęli na wysokości zadania i dzięki temu awansowaliśmy do baraży, których stawką będzie Centralna Liga Juniorów. Chłopcy doskonale rozumieją się z piłką i bez piłki. Naszą siłą jest kolektyw, zgranie oraz wyrównana kadra. Nasi zawodnicy cały czas się rozwijają i dojrzewają piłkarską. Na boisku są prawdziwym zespołem. Jest w nim miejsce na uśmiech, ale kiedy przychodzi czas na pracę, wszyscy tylko na niej się koncertują. Przed meczem barażowym nie będziemy chłopaków specjalnie motywować, bo oni są na tyle świadomi, że na każdy mecz są zmotywowani tak samo, bez względu na rywala. Na dziś – jesteśmy z tego, co robią bardzo zadowoleni.