Klub

Strefa kibica w dniu meczu z Sandecją

19.04.2019

19.04.2019

Strefa kibica w dniu meczu z Sandecją

Podobnie, jak przy okazji spotkania z Puszczą Niepołomice, tak i dzisiaj na parkingu przy trybunie zostanie ustawiona specjalna strefa kibica zorganizowana przez firmę „Pan Grill”.

Strefa cieszyła się ostatnio bardzo dużym zainteresowaniem ełkaesiaków. Z tego powodu postanowiliśmy wprowadzić kilka udogodnień dla kibiców, którzy z niej skorzystają. Przede wszystkim zwiększyliśmy liczbę obsługi, co powinno zdecydowanie przyśpieszyć proces wydawania napojów oraz jedzenia – mówi Anna Wesołek z firmy „Pan Grill”. – W menu pojawiła się również nowa pozycja, ale co to będzie niech pozostanie niespodzianką – dodaje.

Strefa będzie dzisiaj działać już od godziny 17:30. Po zakończeniu spotkania będzie można z niej korzystać do godziny 24:00. Tradycyjnie nie zabraknie zimnych napojów, stadionowego piwa oraz przysmaków z grilla. O muzyczną oprawę ponownie zadba Dj Ursek.

W strefie kibica będziecie mogli również nabyć piąty numer klubowego magazynu „Nasza eŁKSa”.

Serdecznie zapraszamy!