Piąty numer „Naszej eŁKSy” już dostępny

18 / 04 / 2019

Z radością informujemy, że kolejny – już piąty – numer „Naszej eŁKSy” trafił właśnie do sprzedaży. W najnowszym wydaniu, oprócz wielu ciekawostek i statystyk związanych z hitowo zapowiadającym się starciem z Sandecją, możecie przeczytać między innymi obszerny wywiad z trenerem bramkarzy ŁKS-u – Jackiem Janowskim.

W najnowszym wydaniu „Naszej eŁKSy” przybliżone są ponadto szczegóły współpracy Szkoły Gortata z Akademią ŁKS, a w dziale historycznym – kulisy narodzin legendarnej drużyny, która w latach 50. najpierw zasłużyła na miano „Rycerzy Wiosny”, a następnie sięgnęła po Puchar Polski i mistrzostwo Polski.

Jak na numer świąteczny przystało, nie mogło zabraknąć też akcentu związanego z Wielkanocą – mamy nadzieję, że zaciekawi Was opis zwyczajów wielkanocnych w Hiszpanii, na Słowacji i na Ukrainie, czyli w krajach, z których wywodzą nasi zagraniczni piłkarze.

W spisie treści odnajdziecie też stałe już pozycje – w tym „ŁKS od kuchni”, „Muzyczną Jedenastkę” oraz jak zawsze przepełnione emocjami felietony Kuby Olkiewicza i Łukasza „Kury” Adamskiego . A dla kolekcjonujących plakaty tym razem mamy gratkę w postaci posteru z ełkaesiakami cieszącymi się po wygranej w Tychach!

Życzymy miłej lektury!

Przypominamy, że cały czas możliwa jest prenumerata „Naszej eŁKSy”. Dokładne informacje na ten temat można znaleźć TUTAJ.

Gdzie ponadto kupisz magazyn?

Stacjonarnie można nabywać „Naszą eŁKSę” w cenie 5 złotych w następujących punktach:

• Stoiska gastronomiczne podczas meczów domowych
  • Budynek kasowy od strony al. Unii Lubelskiej podczas sprzedaży biletów
  • Sklep Kibiców ŁKS Łódź na końcu trybuny (poniedziałek – piątek w godzinach 12:00 – 19:00, sobota w godzinach 10:00 – 14:00)
W sklepie dostępne są również wcześniejsze numery magazynu.
  • Łódka Drink Bar przy ul. Wileńskiej 20B (poniedziałek – niedziela w godzinach 10:30 – 21:00, w dni meczowe do godziny 24:00)
  • Pizzeria Piaski przy al. Wyszyńskiego 9 (poniedziałek – niedziela w godzinach 12:00 – 21:45)
W pizzerii dostępne są również wcześniejsze numery magazynu.
  • Sklep z prasą na rynku pod Topolami
  • Sklep z prasą w CH Retkinia (box 63)

Pojedyncze numery są dostępne wysyłkowo również w sklepie kibiców ŁKS na stronie sklep.lkslodz.pl.