Aktualności

Sprzedaż biletów na sparing z Koroną Kielce

23
11 / 07 / 2019

W sobotę piłkarze ŁKS-u rozegrają ostatni mecz kontrolny przed startem rozgrywek PKO Ekstraklasy. Rywalem podopiecznym trenera Kazimierza Moskala będzie Korona Kielce.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30 na boisku głównym obiektu przy al. Unii Lubelskiej 2 i ze względu na wymogi meczu niemającego charakteru imprezy masowej, będzie je mogła obejrzeć ograniczona liczba widzów, podobnie jak to miało miejsce przy okazji pojedynków z Wisłą Płock i Radomiakiem Radom.

Sprzedaż biletów na mecz z Koroną Kielce będzie prowadzona w sobotę (13 lipca) w godzinach 10:00 – 15:00 przy wejściu na sektor „VIP”. Jeżeli wszystkie wejściówki nie zostaną wyprzedane wcześniej, to będzie ona również kontynuowana od godziny 19:00. Cena biletu wynosi 10 złotych.

Do zakupu wejściówki nie jest konieczne posiadanie tzw. Karty Kibica.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]