Klub

Sprzedaż biletów na sparing z Koroną Kielce

11.07.2019

11.07.2019

Sprzedaż biletów na sparing z Koroną Kielce

W sobotę piłkarze ŁKS-u rozegrają ostatni mecz kontrolny przed startem rozgrywek PKO Ekstraklasy. Rywalem podopiecznym trenera Kazimierza Moskala będzie Korona Kielce.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30 na boisku głównym obiektu przy al. Unii Lubelskiej 2 i ze względu na wymogi meczu niemającego charakteru imprezy masowej, będzie je mogła obejrzeć ograniczona liczba widzów, podobnie jak to miało miejsce przy okazji pojedynków z Wisłą Płock i Radomiakiem Radom.

Sprzedaż biletów na mecz z Koroną Kielce będzie prowadzona w sobotę (13 lipca) w godzinach 10:00 – 15:00 przy wejściu na sektor „VIP”. Jeżeli wszystkie wejściówki nie zostaną wyprzedane wcześniej, to będzie ona również kontynuowana od godziny 19:00. Cena biletu wynosi 10 złotych.

Do zakupu wejściówki nie jest konieczne posiadanie tzw. Karty Kibica.