Sprzedaż biletów na mecz ze Skrą Częstochowa

04 / 08 / 2021

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

Już dziś (tj. w środę) rozpocznie się sprzedaż biletów na niedzielny mecz ŁKS-u ze Skrą Częstochowa. Nie zwlekajcie z zakupem, bo do sprzedaży trafi tylko 1000 wejściówek.

Bilety na spotkanie ze Skrą Częstochowa, czyli pierwszy w nowym sezonie domowy mecz ełkaesiaków, dostępne będą od środy (4 sierpnia) od godz. 12 w kasie biletowej Łódź Sport Arena (poniżej harmonogram sprzedaży) oraz w internetowym systemie sprzedaży (bilety.lkslodz.pl).

Do otwartej sprzedaży trafi 1000 biletów, a pozostałe miejsca dostępne są tylko dla osób zaszczepionych. W niedzielę otwarta będzie cała trybuna Stadionu im. Władysława Króla, ale pragniemy przy tej okazji poinformować, że pojawienie się dostępnych miejsc na sektorach zaznaczonych jako wyprzedane (dotyczy sprzedaży karnetów) nie oznacza, że można dokonać zmiany miejsca przypisanego do karnetu (do dyspozycji karnetowiczów nadal jest 50 proc. pojemności obiektu).

WAŻNE! Jeśli zamierzasz zakupić bilet i jesteś osobą zaczepioną, nie tylko zaznacz w systemie sprzedaży pkt 5 (instrukcja poniżej), ale i koniecznie wybierz opcję biletu „osoba zaszczepiona”, dzięki czemu do ogólnodostępnej puli trafi więcej biletów.

Instrukcja zakupu biletu na mecz ze Skrą przez internet:

1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
  2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Skra Częstochowa”
  3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
  4. Potwierdź swoje dane
  5. Wybierz typ biletu (osoby zaszczepione wybierają typ biletu z dopiskiem „zaszczepiony”)
  6. Przed kliknięciem „rezerwuję i płacę” osoby zaszczepione zaznaczają w lewym dolnym rogu: „POTWIERDZAM, ŻE JESTEM ZASZCZEPIONY PRZECIWKO COVID-19”
  7. Wybierz sposób płatności
  8. Zatwierdź i zakończ zakup

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.

Harmonogram sprzedaży w kasach (Łódź Sport Arena):

• 4 sierpnia / ŚRODA / 9:00 – 16:00 (sprzedaż biletów od godz. 12)
  • 5 sierpnia / CZWARTEK / 10:00 – 18:00
  • 6 sierpnia  / PIĄTEK / 9:00 – 16:00
  • 7 sierpnia / SOBOTA / 10:00 – 14:00
  • 8 sierpnia / NIEDZIELA / 12:00 – 18:45 (w dzień meczu czynne tylko kasy od al. Unii 2)

Cennik biletów na mecz ze Skrą:

• A1 /  B1 / B2 / B3 / B4 / C1: 30 zł (normalny), 20 zł (ulgowy)
  • VIP: 80 zł (normalny), 70 zł (ulgowy)
  • VIP GOLD: 150 złotych

Przypominamy przy tej okazji, że cały czas trwa sprzedaż karnetów na sezon 2021/2022. Stała wejściówka to gwarancja niższej ceny, miejsca na wszystkich meczach i dodatkowe korzyści. Jesteś zainteresowany? Zajrzyj TUTAJ.