Aktualności

Rusza sprzedaż otwarta karnetów ŁKS na sezon 2021/2022!

18
13 / 07 / 2021

fot. Paweł Łacheta

W środę 14 lipca rozpocznie się sprzedaż otwarta karnetów na sezon 2021/2022. Niewiele jest lepszych sposobów na wsparcie ŁKS-u. Do zobaczenia na Stadionie Króla.

Kilka dni temu rozpoczęła się sprzedaż karnetów dla kibiców, którzy posiadali stałą wejściówkę na poprzedni sezon. W najbliższą środę od godz. 12.00 do gry mogą wejść wszyscy!

Karnet zakupicie za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży bilety.lkslodz.pl lub stacjonarnie w kasie (godziny pracy kas na końcu komunikatu).

W związku z rozpoczęciem otwartej sprzedaży przypominamy wszystkie warianty dostępnych karnetów.

ZAKUP KARNET I WSPIERAJ ŁKS W SEZONIE 2021/2022!

Karnet na cały sezon 2021/2022 obejmuje 17 domowych meczów ŁKS-u w Fortuna 1 Lidze, w tym derbowy pojedynek z Widzewem oraz trzy inne topowe starcia.

Nie ma lepszego sposobu na wsparcie ukochanego klubu. Wybierz swój wariant i sprawdź, co zyskasz!

Jeśli zależy Ci na przeżywaniu sportowych emocji w luksusowych warunkach – wybierz karnet VIP lub VIP GOLD, który gwarantuje miejsce w centralnej części trybuny, poszerzoną ofertę cateringową, dedykowane wejście na stadion i brak kolejek przy wejściu.

Dla kibiców, którzy posiadali karnet na cały poprzedni sezon (2020/2021):

Korzyść+

 • A1, B1, B2, B3, B4, C1: W tym wariancie karnetowicze otrzymają w przeliczeniu na bilety trzy ligowe spotkania ełkaesiaków gratis oraz cztery topowe spotkania w niższej cenie. W cenie karnetu także mecz 1. rundy Pucharu Polski (jeśli zostanie rozegrany w Łodzi). W sumie oszczędzasz ok. 30% ceny biletów!
 • VIP: W tym wariancie karnetowicze otrzymają w przeliczeniu na bilety trzy ligowe spotkania ełkaesiaków gratis oraz cztery topowe spotkania w niższej cenie. W cenie karnetu także mecz 1. rundy Pucharu Polski (jeśli zostanie rozegrany w Łodzi). W sumie oszczędzasz ok. 30% ceny biletów! Dodatkowo kibice, którzy posiadali karnet VIP Silver w sezonie 2020/21 otrzymają 30 % zniżki na koszulkę meczową (w tej sprawie prosimy o kontakt mailowy na adres marcin.klimaszewski@lkslodz.pl w celu ustalenia szczegółów).
 • VIP GOLD: Otrzymasz w przeliczeniu trzy ligowe spotkania ełkaesiaków gratis, a podczas meczów ligowych wliczony także w cenę karnetu dostęp do poszerzonej oferty cateringowej. W cenie także mecz 1. rundy Pucharu Polski (jeśli zostanie rozegrany w Łodzi). Dodatkowo kibice, którzy posiadali karnet VIP Gold w sezonie 2020/21 otrzymają koszulkę meczową i dedykowany szalik (w tej sprawie prosimy o kontakt mailowy na adres marcin.klimaszewski@lkslodz.pl w celu ustalenia szczegółów).

Dla kibiców, którzy posiadali karnet na rundę jesienną (2020/2021) lub nie posiadali karnetu:

Korzyść+

 • A1, B1, B2, B3, B4, C1 + VIPW tym wariancie karnetowicze otrzymają w przeliczeniu na bilety trzy ligowe spotkania ełkaesiaków gratis oraz możliwość zachowania miejsca z poprzedniego sezonu.
 • VIP GOLD: Otrzymasz w przeliczeniu trzy ligowe spotkania ełkaesiaków gratis. Unikalny szalik (do odbioru przy okazji spotkań sparingowych piłkarzy ŁKS-u, czyli w dniach 17/18 lipca i 24 lipca), a podczas meczów ligowych wliczony także w cenę karnetu dostęp do poszerzonej oferty cateringowej.

Karnet na cały sezon: FANATYK

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tym spośród fanów ŁKS-u, którzy wyrazili chęć dodatkowego wsparcia klubu w tym niełatwym ze względu na pandemię czasie, przygotowaliśmy wariant karnetu całosezonowego w cenie 17 biletów. Wybierając ten typ karnetu wspierasz również Akademię ŁKS, bo różnica w cenie zostanie przeznaczona na rzecz szkolenia najmłodszych ełkaesiaków.

Korzyść+

 • DLA WSZYSTKICH (A1, B1, B2, B3, B4, C1, VIP, VIP GOLD): Specjalne upominki w postaci unikalnego szalika (do odbioru  przy okazji spotkań sparingowych piłkarzy ŁKS-u, czyli w dniach 17/18 lipca i 24 lipca) oraz siedemnastu pamiątkowych biletów (o wartości kolekcjonerskiej). Mecz 1. rundy Pucharu Polski (jeśli zostanie rozegrany w Łodzi). Nowa karta kibica gratis.

Karnet na rundę

Stała wejściówka na rundę jesienną sezonu 2021/2022 obejmuje dziesięć domowych spotkań ŁKS-u w Fortuna 1 Lidze i kosztuje:


Ceny biletów

Liczba biletów na poszczególne domowe mecze piłkarzy ŁKS-u uzależniona jest od liczby miejsc zajętych przez karnetowiczów. O ewentualnej sprzedaży biletów będziemy informować przed spotkaniami.

Bilety na mecze Fortuna 1 Ligi (z wyłączeniem tzw. spotkań topowych):

Bilety na cztery topowe mecze Fortuna 1 Ligi (Widzew, Arka, GKS Tychy, GKS Katowice):


KARNET / BILET ULGOWY

Karnet / bilet ulgowy przysługuje kobietom, osobom niepełnosprawnym i dzieciom do 16 roku życia. Karnet ulgowy można przedłużyć za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (dotyczy posiadaczy karnetów ulgowych na cały sezon 2020/2021, którzy zakupią karnet ulgowy na cały sezon 2021/2022)

OPCJA ZAKUPU KARNETU NA RATY

Istnieje możliwość zakupu karnetu na raty. Jeśli jesteście zainteresowani tą opcją, w internetowym systemie sprzedaży należy po wybraniu „Płacę teraz” i przekierowaniu na stronę z wyborem dostępnych banków, kliknąć: „Raty” (w kolumnie po lewej stronie). Do wyboru przy opcji zakupu karnetu na raty są dwa banki: Alior Bank i mBank.

WYMIEŃ STARĄ KARTĘ NA NOWĄ PAMIĄTKOWĄ KARTĘ KIBICA

Zachęcamy do zakupu nowej pamiątkowej karty kibica w cenie 10 zł (sektory od A1 do C1), na którą możecie „załadować” karnet na sezon 2021/2022. Kibice VIP SILVER i VIP GOLD oraz posiadacze karnetów „Fanatyk” – nowe karty kibica otrzymają gratis.

ODBIERZ GRATISY NA SPARINGU

Koszulki meczowe i unikalne szaliki (dotyczy: w zależności od wyboru wariantu karnetu) będzie można odebrać przy okazji zbliżającego się spotkania sparingowego piłkarzy ŁKS-u z Koroną Kielce w Łodzi, czyli w dniu 17 lipca.

KASY STACJONARNE (Sport Arena Łódź)

 • 14 lipca / środa / godz. 9.00-16.00 – POCZĄTEK SPRZEDAŻY OTWARTEJ OD GODZ. 12
 • 15 lipca / czwartek / godz. 10.00-18.00
 • 16 lipca / piątek / godz.  11.30-16.00
 • 17 lipca / sobota: nieczynne
 • 18 lipca / niedziela: nieczynne

Przypominamy, że ze względu na obostrzenia pandemiczne do dyspozycji kibiców nadal będzie 50 proc. miejsc na trybunie stadionu.



Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]