Aktualności

Sprzedaż biletów na mecz z Zagłębiem Sosnowiec

4
27 / 09 / 2021

Już we wtorek ruszy sprzedaż biletów na piątkowy mecz ŁKS-u z Zagłębiem Sosnowiec.

Dogrywka i karne z Cracovią, gol w ostatnich sekundach meczu z Sandecją – wszystko to udowadnia, że na stadionie Króla emocje są do samego końca i tych emocji nie zabraknie też w najbliższy piątek, kiedy ełkaesiacy zmierzą się w al. Unii 2 z Zagłębiem Sosnowiec.

Bilety na mecz z Zagłębiem Sosnowiec dostępne będą już od wtorku od godz. 13 w kasie biletowej Łódź Sport Arena (poniżej harmonogram sprzedaży i ceny biletów) oraz w internetowym systemie sprzedaży (bilety.lkslodz.pl).

WAŻNE! Jeśli zamierzasz zakupić bilet i jesteś osobą zaczepioną, nie tylko zaznacz w systemie sprzedaży pkt 5 (instrukcja poniżej), ale i koniecznie wybierz opcję biletu „osoba zaszczepiona”, dzięki czemu do ogólnodostępnej puli trafi więcej biletów.


Instrukcja zakupu biletu na mecz z Zagłębiem:

 1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (lkslodz.pl)
 2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec”
 3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
 4. Potwierdź swoje dane
 5. Wybierz typ biletu (osoby zaszczepione wybierają typ biletu z dopiskiem „zaszczepiony”)
 6. Przed kliknięciem „rezerwuję i płacę” osoby zaszczepione zaznaczają w lewym dolnym rogu: „POTWIERDZAM, ŻE JESTEM ZASZCZEPIONY PRZECIWKO COVID-19”
 7. Wybierz sposób płatności
 8. Zatwierdź i zakończ zakup

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.


Cennik biletów na mecz z Zagłębiem Sosnowiec (1 października, godz. 20.30):

 • A1 /  B1 / B2 / B3 / B4 / C1: 30 zł (normalny), 20 zł (ulgowy)
 • VIP: 80 zł (normalny), 70 zł (ulgowy)
 • VIP GOLD: 150 zł

Harmonogram sprzedaży w kasach:

 • Wtorek, 28 września: godz. 13.00 – 16.00 (Łódź Sport Arena)
 • Środa, 29 września: godz. 9.00 – 16.00 (Łódź Sport Arena)
 • Czwartek, 30września: godz. 10.00 – 18.00 (Łódź Sport Arena)
 • Piątek, 1 października (dzień meczu): od godz. 15.00 do końca pierwszej połowy (kasy stadionowe od al. Unii)


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny