Sparing ze Zniczem Pruszków na zakończenie przygotowań

03 / 07 / 2022

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

W sobotę 9 lipca, tydzień przed inauguracją rozgrywek ligowych, formę piłkarzy ŁKS-u sprawdzi drugoligowy Znicz Pruszków. Spotkanie odbędzie się na stadionie Króla z udziałem kibiców.

Ostatnim przed startem ligi rywalem ełkaesiaków miał być GKS Tychy, ale drużyny zmierzą się już w 2. kolejce Fortuna 1 Ligi, więc tę grę kontrolną odwołano. Tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek łodzianie zmierzą się ze Zniczem Pruszków (14. miejsce w ubiegłym sezonie II ligi), czyli jak rok temu, gdy również kilka dni przed pierwszoligową premierą spotkali się z zespołem z województwa mazowieckiego (3:0).

Sparing ŁKS-u ze Zniczem Pruszków rozpocznie się na stadionie Króla w sobotę 9 lipca o godz. 18:00. Mecz zostanie rozegrany z udziałem kibiców, więc to znakomita okazja, żeby zobaczyć w akcji drużynę trenera Kazimierza Moskala tuż przed ligową inauguracją.

Bilety na sparing ze Zniczem

Sprzedaż biletów na sparing ze Zniczem Pruszków w cenie 10 zł (normalny) będzie prowadzona stacjonarnie przy wejściu na trybunę. Do Waszej dyspozycji będzie sektor VIP.