Sparing z Radomiakiem 4 września

26 / 08 / 2020

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

W piątek 4 września piłkarze ŁKS-u rozegrają mecz sparingowy z Radomiakiem. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18, a o tym, czy będą mogli je obejrzeć na żywo kibice poinformujemy wkrótce.

Ze względu na powołania piłkarzy do reprezentacji młodzieżowych wybrane mecze 2. kolejki Fortuna 1 Ligi zostaną przełożone na inny termin, więc ŁKS i Radomiak postanowiły wykorzystać „okienko” w terminarzu na rozegranie sparingu.

Gra kontrola odbędzie się na stadionie w Łodzi i rozpocznie w piątek 4 września o godz. 18. O tym, czy spotkanie będą mogli obejrzeć na żywo kibice poinformujemy wkrótce.

Dodajmy, że z Radomiakiem ełkaesiacy zmierzą się także w drugiej połowie października w lidze w ramach 10. kolejki Fortuna 1 Ligi.