Klub

Sparing z Puszczą w ŁKS TV

08.07.2024

08.07.2024

Sparing z Puszczą w ŁKS TV

Na zakończenie zgrupowania w Woli Chorzelowskiej piłkarze ŁKS-u rozegrają sparing z Puszczą Niepołomice. Spotkanie, które rozpocznie się we wtorek o godz. 11.30, zobaczycie oczywiście w ŁKS TV.

Zespół trenera Jakuba Dziółki w ubiegłą sobotę wygrał ze Stalą Mielec (3:1), a już we wtorek, ostatniego dnia zgrupowania w Woli Chorzelowskiej, łodzianie zmierzą się z jeszcze jednym przedstawicielem PKO BP Ekstraklasy, czyli Puszczą Niepołomice, która zakończyła poprzedni sezon na 12. miejscu w tabeli.

Sparing ŁKS-u z Puszczą Niepołomice zobaczycie w ŁKS TV. Spotkanie zostanie rozegrane na boisku Rado Resort w Woli Chorzelowskiej i rozpocznie się we wtorek 9 lipca o godz. 11.30.

Transmisja w ŁKS TV zostanie zrealizowana dzięki wsparciu naszych Patronów z portalu Patronite. Żeby zostać Patronem ŁKS-u wystarczy bardzo niewiele (np. 10 zł), a każdy próg wiąże się z atrakcyjnymi nagrodami. Co ważne, wasze zaangażowanie na Patronite wpływa na jakość materiałów wideo zwłaszcza na kanale ŁKS TV i w naszych mediach społecznościowych.


  • W sezonie 2023/2024 zespoły rywalizowały ze sobą w PKO BP Ekstraklasie. W rundzie jesiennej 2:1 wygrała Puszcza, w rewanżu górą byli łodzianie (3:2).
  • Dla piłkarzy ŁKS-u będzie to trzeci mecz sparingowy (dotychczas: 1:2 z Wieczystą Kraków i 3:1 ze Stalą Mielec).
  • Zespół trenera Tomasza Tułacza jeszcze nie przegrał w tej przerwie letniej sparingu (zwycięstwa Puszczy nad Ruchem Chorzów i Wisłą Kraków oraz remisy z Rakowem Częstochowa i Polonią Bytom).
  • Po zakończeniu sparingu z Puszczą i odnowie biologicznej ełkaesiacy wyruszą w drogę powrotną do Łodzi.
  • Wtorkowy sparing zobaczycie w ŁKS TV.