Sparing: Pogoń Siedlce – ŁKS II 2:0

Drużyna

Sparing: Pogoń Siedlce – ŁKS II 2:0

20.01.2024

20.01.2024

Piłkarze rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego kontynuują przygotowania do rundy wiosennej 2. Ligi. Tym razem rozegrali wyjazdowy mecz kontrolny z Pogonią Siedlce, który ostatecznie zakończył się wygraną 2:0 biało-niebieskich.

Sobotni sparing był rozgrywany w systemie 2×55 minut. Pierwsza bramka dla Pogoni padła po pięknej dla oka akcji Danny’ego Babora, który zdecydował się na uderzenie z linii pola karnego, które udało się sparować Tomkowi Kucharskiemu, jednak ostatecznie do piłki dopadł Oliwier Myszkowski, który zdobył gola po dobitce. Kolejną bramka padła już w drugiej połowie, po zmianie grającej jedenastki. Tym razem Pogoń popisała się dobrze rozegraną akcją zespołową, którą zakończył trafieniem do siatki Cezary Bujalski.

W przyszłą sobotę, 27 stycznia ŁKS II rozegra w ośrodku treningowym Akademii ŁKS dwa mecze kontrolne. O godz. 11 biało-czerwono-biali podejmą trzecioligową Pogoń Grodzisk Mazowiecki, zaś o godz. 13 zagrają z rezerwami Śląska Wrocław.


Mecz sparingowy | Pogoń Siedlce – ŁKS II Łódź 2:0 (1:0)

  • Bramki: Oliwier Myszkowski 1:0, Cezary Bujalski 2:0

Składy:

  • ŁKS II (I połowa): Tomasz Kucharski – Marcel Wszołek, Igor Lambrecht, Adam Marciniak, Mateusz Książek, Mikołaj Lipień, Aleksander Iwańczyk, Wiktor Kościuk, Szymon Frakowski, Anton Fase, Łukasz Dynel.
  • ŁKS II (II połowa): Jakub Pawlak – Jakub Pawłowski, Vahe Mnatsakanyan, Jowin Radziński, Lamine Coulibaly, Krystian Malec, Jan Jakubczak, Mateusz Marczak, Ricardo Goncalves, Maciej Śliwa, Alan Siwek.
  • Pogoń: Jakub Burek (Jakub Kowynia, Patryk Szatkowski) – Przemysław Misiak (56, Ernest Dzięcioł), Dawid Burka (56, Tomasz Lewandowski), Jakub Okusami (56, Robert Majewski) – Bartosz Wicenciak (56, Hubert Derlatka), Jakub Sinior (56, Testowany), Oliwier Myszkowski (56, Lukas Hrnciar), Damian Szuprytowski (56, Piotr Pyrdoł), Krystian Miś (56, Cezary Bujalski) – Danny Babor (56, Dawid Jastrzębski), Cezary Demianiuk (56, Mateusz Majewski)