Akademia

Wygrana rezerw. ŁKS II – Polonia Piotrków Tryb. 5:1

22.01.2022

22.01.2022

W drugim sparingu rezerw ŁKS-u w trakcie przygotowań do rundy wiosennej nasz zespół wygrał 5:1 z Polonią Piotrków Trybunalski.

Rezerwy ŁKS-u od samego początku spotkania dominowały nad wiceliderem czwartej ligi. Worek z bramki rozpruł się już w 8. minucie, kiedy po raz pierwszy do siatki Polonii trafił Michał Karlikowski. Pomocnik niespełna półgodziny później podwyższył prowadzenie. Przed przerwą padły jeszcze dwie bramki, choć tym razem po jednej dla każdej z drużyn – najpierw zawodnik Polonii pięknym strzałem w okienko zmniejszył straty gości, a chwilę później na dwubramkowe prowadzenie wyprowadził łodzian Jakub Romanowicz.

W pierwszej akcji drugiej połowy czwartego gola dla biało-czerwono-białych zdobył Łukasz Dynel. Wynik ustalił kwadrans przed końcem Andrzej Kominiarczyk, jeden z liderów ŁKS III w rundzie jesiennej. Rezerwy ŁKS-u wygrały z Polonią Piotrków Trybunalski 5:1.

Druga drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego w ramach przygotowań do rundy wiosennej trzeciej ligi rozegra jeszcze sześć meczów sparingowych. Ełkaesiacy zmierzą się z rezerwami Rakowa Częstochowa, Wartą Sieradz, Pogonią Nowe Skalmierzyce, Sokołem Kleczew i RKS-em Radomsko.

Mecz sparingowy / ŁKS II Łódź – Polonia Piotrków Trybunalski 5:1 (3:1)

• Bramki: 1:0 Michał Karlikowski (8), 2:0 Michał Karlikowski (30), 2:1 (35), 3:1 Jakub Romanowicz (42), 4:1 Łukasz Dynel (48), 5:1 Andrzej Kominiarczyk (68).
  • Skład ŁKS II: . Michał Kołba (46, Michał Kot) – Jędrzej Zając (46, Lamine Coulibaly), Aleksander Ślęzak, Igor Lambrecht (46, Jakub Westwal), Michał Karlikowski – Jakub Piotrowski ( 46, Adam Król), Jakub Romanowicz (46, Wiktor Kościuk), Adrian Czypicki (64, Antoni Młynarczyk), Andrzej Kominiarczyk (69, Michał Koszur), Mateusz Jastrzembski (46, Łukasz Włodarczyk) – Błażej Radwanek (46, Łukasz Dynel. Trenerzy: Marcin Matysiak i Radosław Pęciak.