Sobota, godz. 13 | Grają ŁKS II i ŁKS III

22 / 03 / 2024

fot. Jakub Piasecki / Cyfrasport

W trakcie przerwy reprezentacyjnej trzymamy mocno kciuki za dwa zespoły rezerw ŁKS-u. „Dwójka” zmierzy się w Niepołomicach z Sandecją Nowy Sącz, a nasz trzeci zespół u siebie podejmie Ceramikę Opoczno. Oba spotkania rozpoczną się w sobotę o godz. 13.

Naszych drugoligowców, którzy w trzech ostatnich meczach zdobyli pięć punktów i zaprezentowali naprawdę niezły futbol czeka w sobotę wyjazdowe starcie z walczącą o ligowy byt Sandecją Nowy Sącz, z którą jeszcze kilkanaście miesięcy temu rywalizował na zapleczu Ekstraklasy pierwszy zespół ŁKS-u. Podopieczni trenera Marcina Pogorzały zmierzą się z drużyną spisującą się w roli gospodarza w kratkę (4 zwycięstwa, 4 remisy i 4 porażki), ale z pewnością mocno zdeterminowaną. Wiosną piłkarze trenera Roberta Kasperczyka zdołali już urwać punkty rezerwom Zagłębia Lubin (1:1), wygrali z Radunią Stężyca (2:1), a ostatnio pokonali na wyjeździe Wisłę Puławy (3:1), więc w Niepołomicach z pewnością czeka ŁKS II Łódź trudna przeprawa.

Początek spotkania 25. kolejki 2. Ligi: Sandecja Nowy Sącz – ŁKS II Łódź w sobotę (23 marca) o godz. 13 w Niepołomicach. Kibicom ŁKS-u polecamy transmisję ze spotkania w pilot.wp.pl (relację możesz oglądać na komputerze, telefonie, tablecie i telewizorze). W przypadku zakupienia dostępu miesięcznego zapłacicie 34,99 zł (z czego 5 zł zostanie przekazane klubowi), a cały sezon kosztuje 279,99 zł (35 zł dla klubu).

Tego samego dnia i o tej samej porze na boisku, ale w Łodzi pojawią się piłkarze ŁKS III Łódź. Przed naszym zespołem pierwsze w tym roku domowe spotkanie o ligowe punkty. Podopieczni trenerów Mariusza Zasady i Michała Zientarskiego, którzy w ubiegły weekend wznowili rozgrywki remisując na wyjeździe 3:3 ze Zrywem Wygoda, zagrają na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS z 6. w tabeli IV ligi Ceramiką Opoczno. Rywal ełkaesiaków w tym sezonie w delegacji jest w zasadzie bezkompromisowy (4 zwycięstwa, 4 porażki, tylko 1 remis).

Organizacyjnie przed meczem ŁKS III z Ceramiką Opoczno

• Mecz ŁKS III – Ceramika Opoczno rozpocznie się w sobotę (23 marca) o godz. 13 na boisku nr 2 ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej 19 w Łodzi.
  • Wstęp na mecz jest bezpłatny, wejście bramą od ul. Minerskiej. Do dyspozycji kibiców dostępne jest 450 miejsc pod trybuną zadaszoną.