Drużyna

Sobota będzie dla nas

12.02.2021

12.02.2021

Sobota będzie dla nas

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

Ełkaesiacy piłkarską wiosnę na zapleczu ekstraklasy rozpoczną od trzech sobotnich meczów w Łodzi.

Znamy już terminy trzech pierwszych w tym roku meczów piłkarzy ŁKS-u w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. Najpierw 20 lutego podopieczni trenera Wojciecha Stawowego odrobią wraz z GKS-em Tychy jesienne zaległości (początek meczu o godz. 12.40), następnie już w ramach rundy rewanżowej zmierzą się 27 lutego z Odrą Opole (godz. 12.40).

W trzecią z rzędu sobotę wicelidera pierwszej ligi czeka derbowy pojedynek z Widzewem, który tak jak dwa poprzednie spotkania łodzianie rozegrają na własnym stadionie czyli w al. Unii Lubelskiej 2. Wstępnie początek meczu z lokalnym rywalem zaplanowano na godz. 19.08.