Drużyna

Pobierz wtyczkę i wspieraj swój klub

11.02.2021

11.02.2021

Pobierz wtyczkę i wspieraj swój klub

Od tej pory wspieranie swojego ukochanego klubu będzie jeszcze prostsze. Pobierz wtyczkę na przeglądarkę Google Chrome, zaloguj się i rób zakupy razem ze swoim klubem.

Aby skorzystać z wtyczki, wcześniej należy pobrać aplikację na swój telefon oraz zarejestrować się. Jeżeli wykonaliśmy już ten krok, należy zainstalować wtyczkę do Google Chrome, którą można pobrać TUTAJ. Po instalacji klikamy w logotyp Fortuna 1 Ligi, który pojawi się w prawnym górnym rogu i logujemy się na dane podane przy rejestracji w aplikacji. Każdy użytkownik wtyczki wchodząc na strony partnerów aplikacji zobaczy okienko, w którym opisany będzie jaki procent zakupów trafi na konto klubu oraz przycisk „Aktywuj Wsparcie”, który należy kliknąć, aby aktywować wsparcie klubu. Wówczas strona się przeładuje, a dokonane zakupy zostaną zarejestrowane przez aplikację. Na poprawne działanie wtyczki ma wpływ również inna wtyczka AdBlock – rekomendujemy, aby podczas zakupów wspierających klub dezaktywować AdBlock.


Przypomnijmy, że wśród internetowych partnerów aplikacji znalazło się ponad 1000 sklepów. Wśród nich znajdziemy takie marki jak Adidas, AliExpress, Allegro, Avon, Booking.com, Castorama, CCC, Empik, Groupon, Leroy Merlin, Neonet, New Balance, Pyszne.pl, RTV Euro AGD, Sephora, SuperPharm i wiele, wiele innych, które również dzielą się częścią przychodów z transakcji dokonanych przez kibiców.

Bardzo ważną kwestią jest fakt, że środki uzyskiwane z użytkowania aplikacji zawsze trafiają na jasno sprecyzowany cel. W każdym momencie użytkownicy mogą sprawdzić w aplikacji na co aktualnie klub zbiera środki, jaki jest stan zbiórki i ile dni pozostało do jej zakończenia. W TYM MIEJSCU PROSIMY, ABY KAŻDY KLUB INDYWIDUALNIE WPISAŁ NA JAKI CEL ZBIERA ŚRODKI I JAKI PROCENT JEST JUŻ ZEBRANY.

  • Aplikację na system Android można pobrać TUTAJ.
  • Aplikację na system iOS można pobrać TUTAJ.