Aktualności

Skrót meczu ŁKS – Piast Gliwice 0:1

3
11 / 08 / 2019

fot. Artur Kraszewski

Pechowo zakończyło dla ełkaesiaków spotkanie z aktualnym mistrzem Polski – Piastem Gliwice. Najpierw przy stanie 0:0 strzał z rzutu karnego Maksymiliana Rozwandowicza obronił Frantiszek Plach, a kilka minut później dzięki samobójczej bramce Artura Bogusza gliwiczanie wyszli na prowadzenie i utrzymali je do końca spotkania, zgarniając po raz pierwszy w tym sezonie trzy punkty. 

Zobacz skrót tego meczu:


4. kolejka PKO Ekstraklasy / ŁKS – Piast Gliwice 0-1 (0-0)

  • Bramka: 0-1 Bogusz (77. – bramka samobójcza)
  • Żółte kartki: Maksymilian Rozwandowicz, Jan Sobociński, Dani Ramirez – Tom Hateley.
  • Sędzia: Łukasz Szczech (Kobyłka)
  • Widzów: 5 277

Składy:

  • ŁKS: Michał Kołba – Jan Grzesik, Maksymilian Rozwandowicz, Jan Sobociński, Artur Bogusz – Dani Ramirez, Łukasz Piątek, Maciej Wolski (46. Ricardo Guima), Wojciech Łuczak (78. Michał Trąbka), Pirulo – Rafał Kujawa (60. Łukasz Sekulski).
  • Piast Gliwice: Frantisek Plach – Bartosz Rymaniak, Jakub Czerwiński, Tomas Huk, Mikkel Kirkeskov – Martin Konczkowski (60. Tomasz Mokwa), Tom Hateley, Sebastian Milewski, Patryk Sokołowski – Jorge Felix, Piotr Parzyszek (72. Dominik Steczyk).
POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]