Klub

Skrót meczu ŁKS – Lechia Gdańsk 0:0

19.07.2019

19.07.2019

Skrót meczu ŁKS – Lechia Gdańsk 0:0

fot. Kamil Kraszewski

ŁKS zremisował 0:0 z Lechią Gdańsk w pierwszej kolejce PKO Ekstraklasy.

Zobacz skrót tego spotkania:

[geot country=”Poland”][/geot]

Materiał widoczny tylko dla mieszkańców Polski. 

1. kolejka PKO Ekstraklasy / ŁKS Łódź – Lechia Gdańsk 0:0

  • Żółte kartki: Jan Grzesik, Łukasz Piątek
  • Czerwona kartka: Zarko Udovicic
  • Sędzia: Paweł Gil (Lublin)

Składy:

  • ŁKS Łódź:Michał Kołba – Jan Grzesik (73. Artur Bogusz), Maksymilian Rozwandowicz, Jan Sobociński, Adrian Klimczak – Patryk Bryła (64. Pirulo), Łukasz Piątek, Bartłomiej Kalinkowski, Maciej Wolski, Dani Ramirez – Łukasz Sekulski (65. Rafał Kujawa).
  • Lechia Gdańsk:Dusan Kuciak – Karol Fila, Michał Nalepa, Błażej Augustyn, Filip Mladenovic – Lukas Haraslin (76. Rafał Wolski), Daniel Łukasik, Maciej Gajos (46. Patryk Lipski), Jarosław Kubicki, Zarko Udovicic – Artur Sobiech (46. Mario Maloca).