Klub

ŁKS i forBET razem także w Ekstraklasie

18.07.2019

18.07.2019

ŁKS i forBET razem także w Ekstraklasie

Łódzki Klub Sportowy i forBET zakłady bukmacherskie grają dalej razem! Beniaminek, który szturmem podbił zaplecze Ekstraklasy, będzie mógł nadal liczyć na wsparcie swojego dotychczasowego sponsora głównego. Łodzianie awansowali na najwyższy szczebel rozgrywkowy – odbudowując klub praktycznie od zera, zaczynając od IV ligi.

Po siedmiu latach wracamy na najwyższy szczebel rozgrywkowy w naszym kraju. Firma forBET jest z nami niemal od początku drogi na miejsce, w którym znajdujemy się obecnie. Nowa umowa to kolejny etap naszej długoletniej współpracy, w której doskonale odnajdują się kibice, aktywnie korzystając z przedmeczowych stref kibica czy akcji marketingowych skierowanych bezpośrednio do nich. Cieszymy się, że współpraca z forBET-em trwać będzie w kolejnym, jakże ważnym sezonie dla naszego klubu. Wypracowane zaufanie pozwoliło nam na bardzo szybką decyzję o przedłużeniu umowy – powiedział Tomasz Salski, prezes Łódzkiego Klubu Sportowego.

forBET jest sponsorem Łódzkiego Klubu Sportowego od 2016 roku. Z każdym sezonem i awansem ŁKS na wyższy szczebel rozgrywkowy zakres współpracy był poszerzany. Tak będzie także w sezonie 2019/2020 i kolejnym.

Kontynuujemy naszą współpracę z ŁKS-em będąc niezmiernie zadowolonymi ze sportowych sukcesów i rozwoju klubu. Łodzianie udowodnili, że tak zasłużony klub z bogatą i piękną historią w Ekstraklasie znajduje się już od dawna. Do tej pory był to aspekt przede wszystkim organizacyjny. Jesteśmy razem już od czasów trzeciej ligi, a dziś klub jest już także na najwyższym szczeblu rozgrywkowym także sportowo i nie mam żadnych wątpliwości, iż to tak naprawdę dopiero początek ekscytującej drogi powrotu na zasłużone miejsce. My wierzymy bardzo mocno w kolejne sukcesy ŁKS-u. Z tego też powodu nasza umowa zawiera zarówno stałą kwotę wynagrodzenia, jak i premię za określone wyniki sportowe, w tym za awans do czołowej ósemki Ekstraklasy. Jesteśmy jednak przekonani, że ambicje w klubie są zdecydowanie większe i w umowie przewidzieliśmy premie także za grę w fazie grupowej Ligi Mistrzów  – powiedział Paweł Majewski, dyrektor ds. marketingu forBET.

Logotyp marki forBET oczywiście wciąż znajdować będzie się w centralnym miejscu na przodzie koszulki meczowej ŁKS-u Łódź, a także na stadionie łódzkiego klubu. Umowa została podpisana na dwa lata.


forBET Zakłady Bukmacherskie to legalny polski bukmacher, który działa na rynku od lipca 2016 roku. Firma aktywnie wspiera polski sport. Aktualnie jest sponsorem głównym: ŁKS, Fundacji Warsaw Sports Group, sponsorem tytularnym: żużlowców forBET Włókniarz Częstochowa oraz forBET Warmińsko-Mazurskiej IV Lig, a także partnerem: Polskiego Związku Tenisowego, reprezentacji Polski Amp Futbol i klubu piłkarskiego Sokół Ostróda.