Aktualności

Skrót meczu Lech Poznań – ŁKS 2:0

6
07 / 12 / 2019

fot. Artur Kraszewski

ŁKS przegrał z Lechem Poznań 0:2 po bramkach Joao Amarala oraz Kamila Jóźwiaka. Było to trzecie z rzędu zwycięstwo Kolejorza w PKO Ekstraklasie i siódma porażka łodzian na wyjeździe. Dzięki temu zwycięstwu Lechici do liderującego Śląska mają już tylko cztery punkty straty. Tyle samo odrobić do Arki Gdynia muszą ełkaesiacy, aby w trzech ostatnich meczach w tym roku wydostać się ze strefy spadkowej. 

Zobacz skrót meczu Lech Poznań – ŁKS:

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]