Aktualności

Konferencja prasowa przed meczem Lech Poznań – ŁKS

9
05 / 12 / 2019

– Zagraliśmy wczoraj z GKS-em słabe spotkanie. Liczyłem, że pomimo kilku zmian w składzie, a pozwolę sobie zauważyć, że było ich mniej niż w meczu z Górnikiem Zabrze, będzie wyglądało to lepiej. Nie zamierzam wymieniać z nazwiska piłkarzy, którzy mnie zawiedli, bo to zawsze powinno zostać w szatni. Powiem natomiast, że ten mecz wiele mnie kosztował. Zaprezentowaliśmy się słabo – przyznał na konferencji przed sobotnim meczem z Lechem Poznań trener Kazimierz Moskal.

– Myślę, że w sobotę czeka nas bardzo trudny pojedynek. Poznań zawsze kojarzył się z wysoka zawieszoną poprzeczką. Piast Gliwice, choć mistrz Polski, poległ tam ostatnio sromotnie… – dodał szkoleniowiec ŁKS-u.

Zobacz konferencję:

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]