Klub

Siódme wydanie „Naszej eŁKSy” już dostępne

10.05.2019

10.05.2019

Siódme wydanie „Naszej eŁKSy” już dostępne

I jak tu nie wierzyć, że siódemka to szczęśliwa liczba, skoro siódmy numer magazynu zbiegł się z zapewnieniem awansu do ekstraklasy? Tak się jednak stało, więc tym mocniej zachęcamy do zapoznania się z zawartością najnowszego wydania „Naszej eŁKSy”.

Żaden sukces nie jest możliwy bez dobrego zdrowia. W siódmym numerze sporo miejsca poświęciliśmy zatem ludziom, którzy dbają o zdrowie ełkaesiaków – zarówno tych najstarszych, jak i najmłodszych. Porozmawialiśmy bowiem m.in. z Markiem Jędrzejewskim, czyli trenerem przygotowania motorycznego i fizjoterapeutą pierwszej drużyny, oraz z Sebastianem Adamczykiem, który pełni funkcję fizjoterapeuty Akademii ŁKS.

Poza tym, w „Naszej eŁKSie” nie mogło oczywiście zabraknąć aktualności – na łamach magazynu znaleźć można zarówno podsumowanie ostatnich spotkań, jak i szereg informacji dotyczących sobotniego meczu z Chojniczanką. Są też stałe rubryki: ŁKS Od Kuchni, Muzyczna Jedenastka czy Bywalcy Loży Prasowej. Tradycyjnie zadbaliśmy również o odrobinę rozrywki i unikalny plakat.

Życzymy miłej lektury


Przypominamy, że cały czas możliwa jest prenumerata „Naszej eŁKSy”. Dokładne informacje na ten temat można znaleźć TUTAJ.

Gdzie ponadto kupisz magazyn?

Stacjonarnie można nabywać „Naszą eŁKSę” w cenie 5 złotych w następujących punktach:

  • Stoiska gastronomiczne podczas meczów domowych
  • Budynek kasowy od strony al. Unii Lubelskiej podczas sprzedaży biletów
  • Sklep Kibiców ŁKS Łódź na końcu trybuny (poniedziałek – piątek w godzinach 12:00 – 19:00, sobota w godzinach 10:00 – 14:00)
W sklepie dostępne są również wcześniejsze numery magazynu.
  • Łódka Drink Bar przy ul. Wileńskiej 20B (poniedziałek – niedziela w godzinach 10:30 – 21:00, w dni meczowe do godziny 24:00)
  • Pizzeria Piaski przy al. Wyszyńskiego 9 (poniedziałek – niedziela w godzinach 12:00 – 21:45)
W pizzerii dostępne są również wcześniejsze numery magazynu.
  • Sklep z prasą na rynku pod Topolami
  • Sklep z prasą w CH Retkinia (box 63)

Pojedyncze numery są dostępne wysyłkowo również w sklepie kibiców ŁKS na stronie sklep.lkslodz.pl.