Sebastian Krasny sędzią meczu ze Stalą

Sebastian Krasny sędzią meczu ze Stalą

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Zaległy mecz 17. kolejki PKO BP Ekstraklasy: Stal Mielec – ŁKS, który odbędzie się w najbliższą środę, poprowadzi Sebastian Krasny.

Z krakowskim arbitrem ełkaesiacy spotkali się po raz ostatni jesienią ubiegłego roku przy okazji domowego meczu z Zagłębiem Lubin (0:2). Z kolei na początku poprzedniego sezonu Sebastian Krasny był rozjemcą wygranego 1:0 wyjazdowego spotkania z GKS-em Tychy. W przeszłości sędziował też kilka innych meczów łodzian na zapleczu elity, w tym wygrane w 2019 roku spotkanie z GKS-em Jastrzębie, w którym „Rycerze Wiosny” przypieczętowali awans do Ekstraklasy.

W środę asystentami Sebastiana Krasnego będą Michał Obukowicz i Andrzej Zbytniewski, a sędzią technicznym Arkadiusz Nestorowicz. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Piotr Lasyk i Krzysztof Myrmus. Pierwszy gwizdek w Mielcu o godz. 18.30.