Sante sponsorem ŁKS

27 / 06 / 2024

Do grona sponsorów Łódzkiego Klubu Sportowego dołączyła w stu procentach polska firma Sante, która od ponad 30 lat jest producentem żywności funkcjonalnej i zdrowotnej. To także właściciel miejskiego uzdrowiska Studio Sante w Warszawie z jedynym w Europie wodorowym SPA, hotelu, restauracji a także wysokiej jakości naturalnych kosmetyków Dalchemy.

Nie ma przypadku w tym, że drogi firmy Sante i ŁKS-u właśnie się skrzyżowały, bo obie marki łączą podobne wartości. Obie są polskie, obie mają rodzinny rodowód, obu zależy na propagowaniu zdrowych nawyków, co w przypadku firmy Sante oznacza produkty bez sztucznych dodatków, spełniające najbardziej rygorystyczne normy jakości potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami, z kolei w przypadku naszego klubu – popularyzowanie kultury fizycznej.

– Bardzo się cieszę na współpracę z firmą Sante. Sponsor to dziś coś więcej niż mecenas. Reprezentuje zbiór cech i wartości, które budują ważną narrację, a ta musi być zawsze tożsama z tym, co jest najważniejsze w naszej misji, w naszej całej działalności. I tak jak ŁKS jest czymś więcej niż klubem sportowym, tak firma Sante jest czymś więcej niż firmą produkującą zdrową żywność. Nazwa firmy, oznaczająca przecież „zdrowie”, jest tego znamiennym symbolem – mówi Michał Frontczak, dyrektor ŁKS-u ds. sprzedaży i komunikacji.

Nowy sponsor ŁKS-u od ponad 30 lat wyznacza trendy na rynku zdrowej żywności. Bogata i różnorodna oferta Sante obejmuje ponad 200 produktów w kategoriach: płatki śniadaniowe, ciastka i batony zbożowe, kasze, ziarna, batony proteinowe, masła orzechowe, napoje roślinne, pasty i pasztety roślinne, profesjonalne odżywki dla sportowców i inne. Flagowe produkty Sante – rozpoznawalne i cenione przez konsumentów – to: Granola, Fit, Musli, Crunchy, Skarby Ziemi, Lovege, Go On, Crispy Bar, Flipsy oraz napoje roślinne Lovege.

Produkty Sante corocznie uzyskują nagrody ekspertów i konsumentów. Ponad 50% wytwarzanych w zakładzie Sante produktów sprzedawanych jest poza granicami kraju. Co więcej, w ramach holistycznego podejścia do zdrowia firma Sante pragnie również inspirować konsumentów do zdrowego stylu życia i dlatego w 2015 roku otworzyła w Warszawie Studio Sante Uzdrowisko Miejskie – unikalne na skalę europejską SPA & Wellness, które wykorzystując niesamowitą moc wodoru swoim gościom daje zdecydowanie więcej niż relaks. Stanowi ono zarazem centrum prozdrowotne i edukacyjne.

Firma Sante została sponsorem ŁKS-u, dołączając tym samym do elitarnego grona firm wspierających najstarszy łódzki klub w sezonie 2024/2025.

Więcej o firmie SANTE.