Akademia

Rusza nabór do Akademii ŁKS

24.09.2019

24.09.2019

Rusza nabór do Akademii ŁKS

Akademia ŁKS zaprasza wszystkich chłopców urodzonych w 2012, 2013 oraz 2014 roku do wzięcia udziału w naborze rozpoczynającym się w najbliższą niedzielę (29 września) w ośrodku szkoleniowym przy ulicy Minerskiej.

Akademia ŁKS Łódź zrzesza obecnie ponad 350 najmłodszych adeptów piłki nożnej. Czuwa nad nimi 20 wykwalifikowanych trenerów. Każdym z roczników opiekuje się przynajmniej dwóch szkoleniowców. W naszej filozofii właśnie trenerzy odgrywają najważniejszą rolę, ponieważ to na nich ciąży odpowiedzialność za edukację i rozwój zawodników.

Piłkarze Akademii ŁKS Łódź mają do swojej dyspozycji oddaną do użytku w 2018 roku bazę szkoleniową przy ul. Minerskiej. Składa się ona m.in. z czterech pełnowymiarowych i oświetlonych boisk piłkarskich z nawierzchnią naturalną, sztuczną i hybrydową, placu treningowego dla bramkarzy czy budynku socjalno-sportowego z: szatniami dla zawodników i sędziów, biurami, salą konferencyjną, pomieszczeniami gospodarczymi, siłownią i tarasem widokowym. Ośrodek w dalszym ciągu się rozwija. Niebawem powstanie w nim boisko pod balonem, a w niedalekiej przyszłości również bursa i hotel.


Akademia ŁKS Łódź ściśle współpracuję ze Szkołą Gortata, która położona jest tuż obok ośrodka szkoleniowego przy ul. Minerskiej. Stwarza to młodym ludziom świetną możliwość łączenia edukacji z profesjonalnym sportem.

Pierwsze zajęcia dla wszystkich najmłodszych adeptów piłki nożnej odbędą się w najbliższą niedzielę (29 września) w ośrodku szkoleniowym przy ul. Minerskiej (wejście od ul. Krańcowej). Start treningu zaplanowano na godzinę 13:30. Aby wziąć w nich udział, należy pamiętać jedynie o zabraniu ze sobą sprzętu sportowego do ćwiczeń.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naboru, zapraszamy do kontaktu: akademia@lkslodz.pl.


Harmonogram naboru:

  • 29 września / NIEDZIELA
Boisko: nr 2
Godziny: 13:30 – 15:30
Trenerzy: Michał Zapart, Jarosław Byczkowski, Adam Gołaszewski, Sebastian Adamczyk, Paweł Drechsler
  • 6 października / NIEDZIELA
Boisko: nr 2
Godziny: 10:00 – 11:45
Trenerzy: Daniel Figa, Michał Zientarski, Sebastian Bielichowski, Sebastian Adamczyk, Paweł Drechsler
  • 13 października / NIEDZIELA
Boisko: nr 2
Godziny: 13:30 – 15:30
Trenerzy:Oktawian Maliszewski, Kacper Modrzejewski, Krystian Ilnicki, Sebastian Adamczyk, Paweł Drechsler