Drużyna

Rezerwy w środę o awans do 1/4 finału OPP

27.09.2022

27.09.2022

Rezerwy w środę o awans do 1/4 finału OPP

W środę na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS piłkarze rezerw naszego klubu zmierzą się w IV rundzie Okręgowego Pucharu Polski z Włókniarzem Pabianice. Początek meczu, którego formalnym gospodarzem są pabianiczanie, o godz. 18.00. Wstęp wolny!

Druga drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego złapała ostatnio oddech w lidze dzięki zwycięstwu 2:1 nad Sokołem Ostróda, więc teraz należy iść za ciosem i poprawić morale kolejnym sukcesem, tym razem w postaci awansu do kolejnej fazy Okręgowego Pucharu Polski. W środę podopieczni trenera Marcina Matysiaka, którzy w poprzedniej rundzie tych rozgrywek rozgromili 13:0 Bzurę Ozorków, zmierzą się z Włókniarzem Pabianice.

Jutrzejszy rywal ełkaesiaków zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli łódzkiej klasy okręgowej (to tam, gdzie z kompletem punktów na fotelu lidera rozsiadła się drużyna ŁKS III Łódź). Dodajmy, że zespół z Pabianic awansował do IV rundy Okręgowego Pucharu Polski też dzięki wysokiej wygranej (aż 9:0 z Nowosolną Łódź).

Początek meczu IV rundy Okręgowego Pucharu Polski, w którym rezerwy ŁKS-u zagrają z Włókniarzem Pabianice w środę (28 września) o godz. 18.00 na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS. Wstęp wolny!


Organizacyjnie przed meczem rezerw:

  • Wstęp na mecz ŁKS II Łódź z Włókniarzem Pabianice w OPP jest bezpłatny. Do dyspozycji kibiców będzie 420 miejsc.

Wejście na obiekt – od strony ul. Minerskiej

  • Dedykowane kibicom wejście na teren ośrodka treningowego Akademii ŁKS będzie znajdować się od strony ul. Minerskiej. Mecz zostanie rozegrany na boisku nr 3 (hybryda).
  • Parking od strony ul. Minerskiej przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli mediów i drużyny, więc niestety na terenie obiektu nie ma parkingu dla kibiców. Przypominamy również, że na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt.