Rezerwy ŁKS wróciły do treningów

11 / 01 / 2021

W poniedziałek o godz. 10 przy ul. Minerskiej dwudziestu trzech piłkarzy ŁKS II, którzy wiosną powalczą o awans do trzeciej ligi, rozpoczęło przygotowania do rundy rewanżowej. Ełkaesiacy szlifują formę na własnych obiektach.

Blisko miesiąc trwała przerwa świąteczno-noworoczna piłkarzy rezerw ŁKS. Drużyna lidera IV ligi prowadzona przez Marcina Matysiaka i Pawła Drechslera do zajęć wróciła w poniedziałek i do piątku ma w planach sześć jednostek treningowych. W poniedziałek i wtorek trenerzy zaplanowali treningi na boisku pod balonem. Od środy zawodnicy już bez taryfy ulgowej wyjdą zmierzyć się z warunkami atmosferycznymi na boisko hybrydowe.

Na pierwszym treningu pojawił się jeden nowy zawodnik, który zimą dołączył do Akademii ŁKS. Mowa o Lamine Coulibaly, który do Akademii trafił z Hutnika Kraków. Jesienią Coulibaly występował w CLJ U17, w której zanotował 13 meczów, a jego drużyna wywalczyła utrzymanie, zajmując ostatecznie 6. miejsce w tabeli. Nominalny lewy obrońca urodził się w 2004 roku i najbliższą rundę spędzi w zespole rezerw.

Kadra ŁKS II na pierwszy trening:

BRAMKARZE:

• Tomasz Kucharski