Aktualności

Rezerwy ŁKS wróciły do treningów

7
11 / 01 / 2021

W poniedziałek o godz. 10 przy ul. Minerskiej dwudziestu trzech piłkarzy ŁKS II, którzy wiosną powalczą o awans do trzeciej ligi, rozpoczęło przygotowania do rundy rewanżowej. Ełkaesiacy szlifują formę na własnych obiektach.

Blisko miesiąc trwała przerwa świąteczno-noworoczna piłkarzy rezerw ŁKS. Drużyna lidera IV ligi prowadzona przez Marcina Matysiaka i Pawła Drechslera do zajęć wróciła w poniedziałek i do piątku ma w planach sześć jednostek treningowych. W poniedziałek i wtorek trenerzy zaplanowali treningi na boisku pod balonem. Od środy zawodnicy już bez taryfy ulgowej wyjdą zmierzyć się z warunkami atmosferycznymi na boisko hybrydowe.

Na pierwszym treningu pojawił się jeden nowy zawodnik, który zimą dołączył do Akademii ŁKS. Mowa o Lamine Coulibaly, który do Akademii trafił z Hutnika Kraków. Jesienią Coulibaly występował w CLJ U17, w której zanotował 13 meczów, a jego drużyna wywalczyła utrzymanie, zajmując ostatecznie 6. miejsce w tabeli. Nominalny lewy obrońca urodził się w 2004 roku i najbliższą rundę spędzi w zespole rezerw.


Kadra ŁKS II na pierwszy trening:

BRAMKARZE:

 • Tomasz Kucharski
 • Jan Zareda
 • Dominik Stanny

OBROŃCY:

 • Oskar Koprowski
 • Lamine Coulibaly
 • Mieszko Lorenc
 • Michał Niedzwiecki
 • Aleksander Ślęzak
 • Stanisław Lasota
 • Mateusz Bąkowicz

POMOCNICY:

 • Piotr Tazbir
 • Artur Sójka
 • Igor Lambrecht
 • Adrian Czypicki
 • Tomasz Górecki
 • Mikołaj Lipień
 • Jakub Piela
 • Jakub Romanowicz
 • Michał Karlikowski

NAPASTNICY:

 • Dariusz Gmosiński
 • Adam Król
 • Jakub Piotrowski
 • Dawid Lebkuchen

Autor: Mateusz Żegota


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]