Raport zdrowotny po meczu z Bytovią

02 / 09 / 2018

Kilku zawodników ŁKS-u zmaga się z urazami, lecz wiele wskazuje na to, że wszyscy powinni być do dyspozycji trenera Kazimierza Moskala na najbliższy mecz ligowy z Puszczą w Niepołomicach.

W meczowej kadrze na mecz z Bytovią Bytów zabrakło między innymi Wojciecha Łuczaka i Patryka Bryły, którzy od początku sezonu należą do wiodących postaci łódzkiego beniaminka pierwszej ligi. Wojciech Łuczak już w najbliższy wtorek pojawi się na zajęciach, natomiast Patryk Bryła będzie pracował z fizjoterapeutami.

Nieco dłuższa przerwa czeka natomiast Bartłomieja Kalinkowskiego, który w sobotnim meczu z powodu urazu musiał opuścić boisko już w 25. minucie. Pomocnika ŁKS-u natychmiast odwieziono do szpitala, na szczęście wszystko wskazuje na to, że kontuzja nie jest tak poważna jak wydawało się to początkowo. Kalinkowski nie pojawi się na treningu przez pięć do siedmiu dni.

Około czterodniowy rozbrat z piłką czeka natomiast Kamila Rozmusa, którego również zabrakło w kadrze meczowej na spotkanie z Bytovią i także on wkrótce rozpocznie pracę z fizjoterapeutami.

Najbliższe ligowe starcie ełkaesiaków dopiero za dwa tygodnie (spotkanie z Podbeskidziem zostało przełożone), mamy więc nadzieję, że do tego czasu trener Kazimierz Moskal będzie miał do dyspozycji wszystkich wymienionych zawodników. Wszystkim im też życzymy oczywiście szybkiego powrotu do zdrowia.