Drużyna

Dawid Arndt na kolejne 2 lata w ŁKS-ie

28.08.2018

28.08.2018

Dawid Arndt na kolejne 2 lata w ŁKS-ie

Klub przedłużył dziś umowę z młodym golkiperem do 30 czerwca 2020 roku. 

Utalentowany bramkarz pochodzący z Tomasza Mazowieckiego trafił do Łodzi w lipcu poprzedniego roku i natychmiast rozpoczął treningi z pierwszym zespołem. I ta ciężka praca z seniorami, u boku między innymi Michała Kołby (a teraz także Dominika Budzyńskiego) procentuje, dając szansę zdolnemu golkiperowi na rozwój sportowy.

Dawid Arndt może co prawda występować wciąż w juniorskiej drużynie ŁKS-u, strzeże jednak bramki rezerw, bo to tam zdaniem szkoleniowców podniesie swoje umiejętności najszybciej.

Skala talentu oraz potencjał drzemiący w zawodniku nie uszedł oczywiście uwadze działaczy i klub postanowił podpisać nową umowę z młodzieżowcem, która będzie obowiązywał przez dwa lata, a więc do 30 czerwca 2020 roku.

Dawidowi życzymy zdrowia i oczywiście wielu meczów na „zero z tyłu”.