Rafał Kujawa na dłużej w ŁKS-ie

30 / 05 / 2019

fot. Cyfrasport

Kolejnym zawodnikiem, który przedłużył kontrakt z Łódzkim Klubem Sportowym, jest Rafał Kujawa. 30-letni napastnik podpisał umowę, która będzie obowiązywała do 30 czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

W minionym sezonie Rafał Kujawa z 10 golami na koncie był najskuteczniejszym piłkarzem ŁKS-u i jednym z najskuteczniejszych w całej pierwszej lidze – więcej razy od niego do siatki trafiali tylko: Valerijs Sabala z Podbeskidzia Bielsko-Biała (12 bramek) i Grzegorz Lech (11).

Zbliżający się sezon będzie powrotem doświadczonego zawodnika na boiska ekstraklasy – do tej pory „Kujaw” w najwyższej klasie rozgrywkowej zagrał 42 mecze i zdobył 8 bramek (wszystkie w barwach ŁKS-u w latach 2007-2012).

Dla nas przedłużenie umowy było oczywiste. Warto przypomnieć, w jakim momencie półtora roku temu Rafał trafiał do klubu, po ciężkiej kontuzji – mówi Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy Łódzkiego Klubu Sportowego. – Można powiedzieć, że równocześnie z odbudową klubu ma miejsce odbudowa formy Rafała. Teraz jednak ten etap trzeba zamknąć i otworzyć nowy: skuteczna gra w ekstraklasie.

Rafał, powodzenia i czekamy na kolejne Twoje gole w ekstraklasie!