Aktualności

Pucharowe starcie ze Śląskiem Wrocław w niedzielę

13
02 / 08 / 2020

fot. Artur Kraszewski

Poznaliśmy termin meczu ŁKS-u ze Śląskiem Wrocław, który zostanie rozegrany w ramach 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski.

Starcie ŁKS-u ze Śląskiem Wrocław rozpocznie się w niedzielę 16 sierpnia o godz. 20.40. Mecz zostanie rozegrany na stadionie przy al. Unii 2 i będzie transmitowany na żywo przez jeden ze sportowych kanałów stacji Polsat, która pokaże także siedem innych spotkań pierwszej rundy Totolotek Pucharu Polski.

Ełkaesiacy zmierzą się ze Śląskiem Wrocław w tych rozgrywkach po raz trzeci w historii. Co ciekawe, zespoły dotąd spotykały się zawsze w 1/8 finału, zawsze w listopadzie i zawsze wygrywali łodzianie. Najpierw 20 listopada 1974 roku ełkaesiacy pokonali Śląsk po golu Grzegorza Ostalczyka, a 24 listopada 1976 roku wygrali 2:0 po bramkach Andrzeja Milczarskiego i Stanisława Terleckiego.


Plan transmisji meczów 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski w sportowych kanałach Polsatu:

13 sierpnia (czwartek):

  • Ślęza Wrocław – Wigry Suwałki, godz. 16:10
  • Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok, godz. 20:40

14 sierpnia (piątek):

  • nieustalony mecz, godz. 17:40
  • GKS Bełchatów – Legia Warszawa, godz. 20:40

15 sierpnia (sobota):

  • Resovia – Piast Gliwice, godz. 17:40
  • Odra Opole – Lech Poznań, godz. 20:40

16 sierpnia (niedziela):

  • Chrobry Głogów – Cracovia, godz. 17:40
  • ŁKS Łódź – Śląsk Wrocław, godz. 20:40


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]