Przygotowania do meczu z Gwardią Koszalin

Klub

Przygotowania do meczu z Gwardią Koszalin

01.08.2017

01.08.2017

Trening pierwszej drużyny pierwotnie miał się odbyć w samo południe, ale ze względu na upał został przełożony na godzinę jedenastą. W zajęciach za wyjątkiem borykającego się z urazem prawej nogi Mikołaja Maschery (trenował indywidualnie) wzięli udział wszyscy zawodnicy, w tym wracający już do zdrowia Krystian Pieczara.

Po rozgrzewce szkoleniowcy ŁKS-u postawili na ćwiczenia z gry kombinacyjnej w trójkach lub czwórkach, a następnie skoncentrowali się na kreowaniu sytuacji strzeleckich i wykańczaniu akcji ofensywnych, w czym prym wiódł szczególnie Ievgen Radionov.

Kolejnym elementem wtorkowych zajęć była gierka na połowie boiska, podczas której skupiono się na zgraniu. Wszyscy ełkaesiacy trenowali z dużym zaangażowaniem, wyróżniali się zaś zwłaszcza Maksymilian Rozwandowicz i Mateusz Gamrot. Ostatnim punktem dzisiejszego treningu były ćwiczenia taktyczne, już pod kątem sobotniego bardzo ważnego starcia z Gwardią Koszalin.

Jak już wspomnieliśmy wszyscy zawodnicy za wyjątkiem młodego pomocnika pracowali z pełnym obciążeniem, a wśród nich nie zabrakło Krystiana Pieczary. Sprowadzony z Polonii Warszawa napastnik jest już zdrowy i może być brany pod uwagę przez szkoleniowców przy ustalaniu kadry meczowej na spotkanie z Gwardią Koszalin oraz kolejne z MKS-em Kluczbork.

Do sobotniego meczu ełkaesiacy będą trenować codziennie w godzinach popołudniowych. Jutrzejszy trening odbędzie się na boisku głównym, a pozostałe na hybrydowej płycie przy al. Unii.