Klub

Przygotowania do spotkania derbowego

15.05.2017

15.05.2017

Przygotowania do spotkania derbowego

Już w najbliższą środę dojdzie do elektryzującego całą piłkarską Polskę pojedynku pomiędzy Łódzkim Klubem Sportowym a Widzewem. Podopieczni trenera Wojciecha Robaszka dzisiaj rozpoczną przygotowania do tego meczu.

Ełkaesiacy dzisiaj oraz jutro będą trenować na boisku hybrydowym przy al. Unii Lubelskiej. Zajęcia odbywać się będą w godzinach wieczornych tak aby drużyna najlepiej odczuła klimat środowego pojedynku. Po wygranym 3:0 spotkaniu wyjazdowym z Motorem Lubawa żaden z zawodników nie narzeka na żadne urazy. W zajęciach powinien brać już udział Maksymilian Rozwandowicz, zaś na pewno zabraknie kontuzjowanych od dłuższego czasu Jakuba Kostyrki i Przemysława Kazimierczaka. 

Środowe spotkanie z Widzewem rozpocznie się o godzinie 19:10 na Stadionie Miejskim przy al. Piłsudskiego 138. Drużyna ŁKS odjedzie na obiekt derbowego rywala w dniu meczu z terenów przy al. Unii Lubelskiej 2. Wcześniej zostanie pożegnana przez swoich kibiców.

Zapisz się do wydarzenia: Pożegnanie piłkarzy przed wyjazdem na 64. Derby Łodzi